Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire jó érzés? És...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire jó érzés? És tényleg ennyire perverz vagyok vagy beteg??

Figyelt kérdés

Sokszor szoktam elképzelni, hogy szeretkezek egy szép fiúval.Szinte minden este és napközben is sokszor jár ezen az agyam ez baj???

Meg, hogy kinyal és próbálom elképzelni, hogy vajon milyen érzés lehet meg hogy szívja. Tényleg ennyire jó érzés, mert láttam pár választ ahol azt írták, hogy nagyon jó.



És a csók is jó érzés? Milyen finom?

Ezt mindig elképzelem nincs olyan nap, hogy ne gondoljak magára a csókolózásra. Esténként oldalra fordulva mindig dugdosom a nyelvem, és azt képzelem, h épp smárolok az 'elképzelt' fiúmmal. Ez normális???



Meg néha zuhany után a tükör előtt eljátszom, hogy egy fiú néz és pofákat vágok.

Őrült vagyok vagy talán beteg??esetleg perverz??

Valaki írja meg, hogy milyen érzés szeretkezni meg persze azok a dolgok amiket fentebb írtam.

Nagyon köszönöm előre is a válaszokat!



2021. jan. 3. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem normális vagy. És kéne neked egy olyan szép fiú.
2021. jan. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

"Őrült vagyok vagy talán beteg??esetleg perverz??"

Leginkább magányos.

2021. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Ez a lehető legnormálisabb. Kívánod a szexet.
2021. jan. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

2*

Köszönöm te egy nagyon őszinte ember vagy! 💕:'D

2021. jan. 3. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehet leírni, milyen érzés szeretkezni.

Majd ha nagy leszel, kipróbálhatod.

2021. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
nem zavar, h ez a kategoria 18 felettieknek van? amugy nincs ezzel semmi gaz, feltetelezem, nagyon fiatal vagy meg.
2021. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
🤣😅😂
2021. jan. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Végre egy normális, aranyos kérdés, minek oltjátok le?
2021. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális hogy vágysz a szexuális dolgokra és fel vagy izgulva ezért az agyad ezzel próbál enyhíteni a vágyon a szex iránt. Miért nem ismerkedsz meg valakivel akirol már nem fantazialsz utána hanem meg történne bármi amit szeretnél ?
2021. jan. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!