Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire egészséges és elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire egészséges és elfogadott ez (a nőknél a férfiak által)? (a leírásban)

Figyelt kérdés

Férfiaktól - akiknek van tapasztalata a nőkkel -, illetve nőktől akik maszturbálnak vagy élnek nemi életet kérdezném.

Szóval stimulálás hatására azt hiszem "túlzottan síkos" leszek... értem en hogy lisztesen nem jó de (bocsi nem tudom jobban mondani) nem egyszerűen "csordogál" hanem hanghatások kíséretében ömlik és spriccel kifelé a váladék a hüvelyemből...

Ez általános, másnak is ennyire "olajozottak" a dolgok vagy inkább kínos? Es ha ennek nem így kéne lennie mit lehet vele csinálni?



2021. jan. 4. 01:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális, Te ilyen vagy. Mindenki másképp, eltérő mértékben nedvesedik.

Én - ha a pasid lennék - semmiképp nem érezném kínosnak, hanem sokkal inkább előnynek.

2021. jan. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Általános nem annyira sűrű,de bajod nem lesz belőle. Sőt sok férfinak még imponál is, mert arra asszociálnak h annyira beindultal rájuk h ilyen nedves vagy. És néha jól is jön ha csal egy gyorsabb menetet szeretnétek, és nem kell arra se várni h eléggé benedvesedj és ne fáljon stb.
2021. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Ez hívják női ejakulációnak, azaz squirt-nek, nem? Nem akkor van, amikor elélvezel?
2021. jan. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen elfogadható, és egészséges, nincs vele semmi gond!

F

2021. jan. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
3-asnál a helyes válasz! :)
2021. jan. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy pasinak egy ilyen nő a vágyálma!

Örülj, hogy ilyen izgató vagy!

2021. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kéjnedved ez normális.Legyen aki kiissza😁
2021. jan. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barátnőm is ilyen, kicsit a szexre gondol és ömlik belőle a hüvelyváladék. Én imádom hogy ilyen, imádom nyalni is, isteni finom. Ez inkább előny, mint hátrány, mert bármikor jól tudunk csúszkálni egymásban. Nekem nagyon izgató hogy ilyen bőségesen nedvesedik. :)


Inkább neki kellemetlen néha, mert ha tisztasági betét nélkül van, akkor egy pillanat alatt elázik a bugyija ha csak picit is beindul. És ez napközben nem annyira jó neki.


Amíg a hüvelyváladékod finom ízű és illatú, addig nincs gond, nem kóros a nagyobb mennyiség sem. Akkor van baj ha rossz szagú vagy ízű, akkor valami fertőzés vagy betegség van.

2022. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!