Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem akarja? /F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akarja? /F

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nemrég mentünk bele barátság extrákkal kapcsolatba, szexelünk rendszeresen, de nem csak ez az állandó téma kettőnk közt és jóban is vagyunk.


Ő kicsit duci, de nagyon bejön így nekem, és az a helyzet hogy én is most az vagyok, mert eléggé elhíztam az utóbbi időben, könnyen hízom és könnyen fogyok, de alapvetően régóta edzek rendszeresen, és sportos szoktam lenni, de néha vannak ilyen kisebb nagyobb kilengéseim, főleg most az ünnepek után.


Viszont most szinte alig latszik rajtam a hizas miatt hogy valaha is sportoltam volna, es szeretnek ezen valtoztatni, mondtam a csajnak is hogy el akarok kezdeni szalkasitani, meg eljarni futni neha.


Es le akart eloszor beszelni, azt mondta semmi szuksegem erre jol nezek ki neki igy tetszem stb.


Viszont nekem tenyleg igy nem jo a kozerzetem sem, es sokkal jobban erzem magam ha rendszeresen sportolok es egeszsegesen eszek.


Aztan kicsit kesobb irtam neki h mar 4 napja semmi edesseget nem ettem, meg h voltam futni es azt irta hogy “legyszi ne csinald...”


Es tenyleg folyton le akar beszelni es ha csinalom mindig mondja hogy hagyjam abba, stb..


Miert lehet ez?


2021. jan. 4. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Mennyire duci a csaj? Milyenek az arányai, a körméretei?
2021. jan. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ezt vele beszéld meg. Így látatlanban két tippem van, vagy tényleg így jobban bejössz neki vagy attól fél ha túl jól fogsz kinézni akkor lapátra fogod tenni.


De még egyszer írom, beszéld meg vele és ha tényleg kedveled akkor próbáld megnyugtatni, hogy ez rólad szól és nem arról, hogy a csajok számára vonzóbb legyél.

2021. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit zavarja, hogy ő duci, de örül, hogy te is az vagy. Fél, hogy otthagyod, ha kikupálod magad. Vagy attól fél, hogy őt is be akarod vonni az edzésbe. Vagy éppenséggel imád hízni, és nem akar fogyni, azért nem akarja, hogy te is edz. Nem tudom.
2021. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!