Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hány évesen volt az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hány évesen volt az első szex élményetek partnerrel, milyen jellegű volt, csak orál vagy közösülés is, netalán anál?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 14:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%

Más világ van már. 10-15 éve még nem volt ennyire divat az anál.

Most meg 16 évesek is kipróbálják már.

2021. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
28%
Nem tudom szerintem ez a 13 meg 14...Ez szerintem túlzottan fiatal. Meg hogy ilyen fiatalon orál? Én egyébként undorodom az oráltól nem tudom ti hogy vagytok vele.
2021. jan. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Elég szomorú.
2021. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Akkor most megtöröm a 13-14-es sort. :D

21, csak egy kis orális puhatolózás volt.

2021. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

14 évesen orál azóta is együtt vagyuunk es 15 évesen rendes:3

18/L

2021. jan. 14. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
és anál?
2021. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
12 évesen orál 14 évesen dugás
2021. jan. 15. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12 évesen... Csak gratulálni tudok..
2021. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Engem is érdekelne, hány évesek voltak a 12 - 14 éves lányok partnerei? Korabeliek voltak vagy idősebbek, netalán, sokkal idősebbek? :-o

Tisztában vagyok vele, régen egy tizenéves lány már kelendő félben volt. Eljegyezték, elvették, nőként kezelték némely szituációkban, népcsoportokban, történelmi korban. Akkoriban még nagyobb volt a különbség a tizenéves fiúk és lányok között. Biológiailag, pszichésen mai napig belénk van kódolva, hogy a lányok fejlettebbek fiatalon, mint a fiúk. Fizikálisan a fiúk erősebbek, de lelkiekben, pszichésen a lányok valóban korábban érnek. (talán azért is, mert a kényszer nagy úr)

Azt sem felejtem el, hogy egyes kamaszlányok testileg is fejlettek a kortársaikhoz képest. Ebben a korban hatalmasok a testi fejlődés különbségei. Vannak apró, vékonyka, törékeny pár tíz kilós lánykák, és akadnak magas, nőies alkatú lányok is.


Az is érdekelne, azok a nők, akik 12 - 14 évesen élték át első szexuális élményeiket, felnőttként, miként látják mindezt? Ha a saját lányukról van, vagy lenne szó, akkor is normálisnak gondolnák az ilyen korai intimitást?


Az is érdekelne, a testi fejlettség közrejátszott a korai szexualitásban? Tehát, akik ilyen korán kezdték, mind fejlett, nőies testalkattal rendelkeznek vagy ez nem jellemző, nem befolyásoló tényező?

Már volt havi vérzésetek, peteérésetek ebben a korban vagy az sem számít?

2021. jan. 15. 12:46
 20/24 anonim válasza:
25 évesen, petting egy ideig, majd közösülés, orál később.
2021. febr. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!