Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti szoktátok érezni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szoktátok érezni, ha egy nő ovulál?

Figyelt kérdés
Állítólag a férfiak egy része megérzi ezt. Vannak olyan napok, amikor vonzóbbnak tartotok egy adott nőt, mint máskor? Vagy csak észre szoktátok venni a nőkön, hogy nőiesebb, mint máskor? (Mell duzzadása, vonzóbbnak, nőiesebbnek látjátok őket esetleg, stb.) Ez mennyire tudatos?

2021. jan. 5. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Hülye vagy, mint a som...
2021. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%
What is the ovulál?
2021. jan. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha meg is érzik, szerinted melyik nő köti az orrára bármely pasinak, akin úgy látja, hogy kívánja, hogy a ciklusának épp mely szakaszában jár?:)


A pasimnak - ha van - megmondom, mert tabletta nélkül meg vagyok veszve a szexért ovu. és mensi előtt, de amúgy Random Géza aki végigmér az utcán, és csak azt látja, hogy húdemegd.gna: ő nem fogja tudni, hogy ma talán amiatt, mert az LH hormonom az egekben van - ergo megérzi, ha ovulál egy nő.

(és 4 nap múlva meg csak simán elsétál mellettem, pedig ugyanolyan lenge ruhában tipegek, sminkben, puccban, stb.)

2021. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
Én a legtöbbször észreveszem, de sok más férfi is, nagyon könnyen. Akkora hisztit levernek ilyenkor a nők, hogy nincs hogy ne észrevedd.
2021. jan. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülye vagy #4: kvára nem olyankor van hiszti, mikor középidőben vagyunk, hanem kb menstruáció előtt pár nappal / alatta.
2021. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%

5

Látom te is pont a legrosszabb szakaszban vagy

2021. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, hogy hülye vagy. Én nyertem 😂
2021. jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Na Hali!

Nem akartam ennyire felszítani az indulatokat, bár igaz, pontosabban is fogalmazhattam volna.

Szóval maga az ovuláció a menstruáció előtti folyamat. Amikor ovulálunk a testünk jelez a hímeknek, hogy "Hahó termékeny nőstény vagyok és még nem termékenyültem meg!" :D Az állatvilágban ennek jelentős szerepe van, de ezt most nem szeretném hosszasan fejtegetni.

A lényeg, hogy állítólag férfiak is megérzik és vonzóbbnak találják ilyenkor a nőket. Csak ennek szerepe már nem olyan nagy, mint az állatvilágban. Arra voltam kíváncsi, hogy van-e olyan férfi esetleg, aki tapasztalta már ezt mondjuk barátnő esetén. Vagy olyan női munkatárs, osztálytárs esetén, akivel napi szinten találkoznak.

2021. jan. 5. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!