Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felizgultam megyek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felizgultam megyek a randmra, nagyobb eséllyel fog tetszeni a partnerem?

Figyelt kérdés
Még nem láttam élőben, de nem vonzódom hozzá. Ha kiéhezetten megyek el itthonról, nagyobb az esélye, hogy vonzónak fogom látni őt vagy felesleges kínoznom magam.
2021. jan. 6. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
És ennek mi az értelme?
2021. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Talán jobb lesz a hangulat, ha én is úgy odáig leszek érte, mint ő értem.
2021. jan. 6. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
minek randizol valakivel, akit nem talalsz vonzonak?
2021. jan. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert mikor megbeszéltük, nem tudtam hogy néz ki, de kedves volt. Aztán úgy voltam vele, lehet élőben jobban néz ki
2021. jan. 6. 19:47
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egyreszt hogy lehet ugy leszervezni valakivel egy randit, hogy nem is tudod hogy nez ki?! masreszt meg, ha nem tetszik, le lehet mondani. ez van. csak attol nem fog megtetszeni, hogy kanosan mesz randizni.
2021. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bocsánat, de nem vagy fair se magaddal se a másikkal.

Ezzel a randival csak őt csigázod, de ami rosszabb mindkettőtök idejét rabolod/ dobod ki az ablakon.

Lesz belőle kapcsolat ? (NEEEM)

Szerinted jó neki, hogy rád vesztegeti az idejét ? (NEEM)


Miért nem voltál férfi és vallottad be a képcserénél, hogy bocsi nem talállak vonzónak, de ha még így is akarsz találkozni barátok lehetünk?


Amúgy minden emberen látszik, hogy tetszik-e a másik vagy sem... Szóval le buksz előbb utóbb szóval csak mások idejével és érzéseivel játszol...


Gratulálok....

2021. jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van. Csak próbáltam nem beszélni vele, hátha ő mondja le, aztán nem lett lemondva. Meglátom mi lesz az első találkozón, valószínűleg lemondó majd amásodikat
2021. jan. 6. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Maximális gyökérség hitegetni valakit, aki nem tetszik neked
2021. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!