Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha nektek behatolás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nektek behatolás közben a hüvely nem feszül rá a péniszetekre csak úgy könnyen ki-be csúszik, akkor illúzióromboló? Élvezhetetlen, mit éreztek?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ó, kifejezetten szeretjük ha pusztán annyi a felületi súrlódás, mint amikor egy hotdogot bedobnak egy folyosóra...
2021. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%
Hát nem olyan mint egy szűz lánynál, de azzal kell dolgozni ami van. Szerintem nem probléma, ha esetleg valakinek mégis, akkor vannak olyan pozíciók amiktől szűkebbnek érződik.
2021. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
tág. van hogy olyan, hogy rendesen elgondolkozom hogy bent van-e, mert olyan mintha a levegobe tologatnam a kukimat
2021. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy biztos, nem élvezhetetlen! Az ilyen tágabb, jó lucskos puncit én töcskölni szeretem, és szárazabbra törlöm néha a pólómmal. Volt olyan barátnőm, hogy hiába volt egy másiknak szűkebb, vele könnyebben, hamarabb, kellemesebben durrantam el. Mai napig visszasírom!
2021. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát kicsit kiábrándító. Volt ilyen esetem, alkalmi szex, és mind az volt a fejemben, hogy a farkam vékony neki. Holott nem, mert átlagos, inkább a csaj volt átlagon felül tág. Ezzel a csajjal volt olyan, hogy 4 perc után nem arra kellett koncentrálnom, hogy ne élvezzek már el, hanem bármeddig dugtam volna, akkor sem élveztem volna el a puncijától, sőt, lankadozott is vele. De annyira nem volt rossz összességében.
2021. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem illúzió romboló, és nem is élvezhetetlen, viszont vannak pózok amiben ez javítható!
2021. jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!