Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm húga elkezdett rám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm húga elkezdett rám nyomulni. Mit tegyek? 23F

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy barátnőm 17 éves húga elkezdett rám nyomulni. Már olyanokat is csinál, hogy bugyis és melltartós képeket küld magáról messengeren. Meg képeket is kért a farkamról.


Nekem nem jön be a csaj, meg amúgyis szeretem a barátnőmet, és próbáltam már leállítani a húgát, de sajnos nem sikerült.


Most azon gondolkodom, hogy szóljak-e a barátnőmnek vagy sem. Félek hogy ebből nagyon nagy családi veszekedés fog kirobbanni. Szerintetek mit kellene csinálnom?


Barátnőm 19 éves.



2021. jan. 7. 05:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
94%

Szólj neki nyugodtan.

Lehet ez egy csapda mert össze beszéltek és így próbálnak ki téged.

Én szólnék a csajnak hogy állítsa le magát mert mident megmutatsz a barátnődnek. Ennek úgyse lenne jó vége .

2021. jan. 7. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
16%
durrantsd ki a hugat, de komolyan, valszeg ugysem tart orokke ez a kapcsolatod, kesobb bannad a kihagyott lyukat.
2021. jan. 7. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 A kérdező kommentje:
Mint írtam, nem tetszik a húga és szeretem a barátnőmet
2021. jan. 7. 05:45
 4/78 anonim ***** válasza:
96%
akkormeg? kuld el a hugat a picsaba, ha te nem irtal neki semmi olyat ugyse tud mitcsinalni
2021. jan. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
98%
Már az első lépésnél le kellett volna állítsd. Szerintem felnőtt férfi vagy és tudnod kéne kezelni a helyzetet. De ha nem megy, vond be a barátnőd.
2021. jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem írtál semmi olyat, akkor nem kell félned attól, hogy te jössz ki belőle rosszul. Vond be a barátnődet is ebbe. Valószínű lesz belőle családi vita, de ha húzod tovább akkor súlyosabb is lehet egy idő után
2021. jan. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
65%
Mutasd mit kuldott!? :)
2021. jan. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
87%
Mond meg neki hogy felrakod a netre a kepeit ha nem hagyja abba :D
2021. jan. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 A kérdező kommentje:
Nem kell privátot írni, senkinek nem küldöm el a képeket!
2021. jan. 7. 07:55
 10/78 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szólj a barátnődnek róla.
2021. jan. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!