Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok közölné hogy őt nem a szex izgatja csak a sz0pás?

Figyelt kérdés
Ezt tegnap este közölte velem, mikor (egyébként jogosan) megkérdeztem hogy miért mondta azt hogy “ma ne legyen d*gás, csak sz0pj le”. Ő neki elvileg elég ha lesz0pom és ő többet nem is akar. Nekem ez nagyon rosszul esett, nem azzal van bajom hogy a szopást igényli, nagyon szívesen megteszem neki, de már egy éve nem nyalt ki, és most már az aktust is el akarja hagyni? Ez ilyen, sz0pj le, a többit meg old meg magadnak üzenet!

2021. jan. 7. 08:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
35%
mivel szeretek szopni így szopnék
2021. jan. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom ez a nyomorult volt a legjobb az összes közül igaz!?!
2021. jan. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem egyezik ezek szerint a szexuális kultúrátok. Próbáld vele megbeszélni, ha nem megy, akkor lapátra vele 🤷‍♂️
2021. jan. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Hellmano ***** válasza:
98%
Te is mondd neki ott a poszívó szopasd le magad vele , ha te semmit nem akarsz adni cserébe... magának való önző figura a párod. Szerintem tényleg porszívó való neki és nem nő.
2021. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez így nagyon gáz, önző pöcs, én vagy otthagynám, vagy addig nem elégíteném ki, amíg ő sem engem.
2021. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Férfiként mondom, saját, és több ismerősöm elmondásából, hogy a legtöbb pasinak bőven elég a kiadós, mélytorkos, bőnyálas, popsiingerlős, arcra/szájba lövő szopatás.
2021. jan. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát megbeszélném vele, hogy azért ez így nem pálya, hogy csak és kizárólag én adok neki, ő meg semmit nem viszonoz, a szex KÖLCSÖNÖS örömszerzésen alapul, legyen az orális-manuális-hagyományos, szóval ha nem működik oda-vissza a dolog (lásd: nem nyal ki, és még meg se hajlandó dugni), akkor nem erőltetném a szexualitás kérdését. Amúgy milyen önző már, hogy mert NEKI nincs igénye szexre, ezért te se kapsz. Őszintén, szerinted számítasz neki bármit is? Én így biztos nem szopnám le, pedig amúgy szeretek oboázni.
2021. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 lehet hogy a pasiknak elég, de a kedves lányzó mihez kezdjen magával? 🤷‍♂️
2021. jan. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nem nyal ki, nincs szopas. ez ilyen egyszeru. nem kell csak azert egyutt lenni valakivel, hogy elmondhasd, hogy neked van pasid, az ilyennel a semmi is jobb.
2021. jan. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
Én kinyallak szívesen 🙃😍
2021. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!