Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem vagyok szubmisszív,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok szubmisszív, viszont mazochista vagyok, akkor ugyan olyan hátrányból indulok a nőknél, mint ha szub lennék?

Figyelt kérdés
Sokáig abban a hitben voltam, hogy szub vagyok, de rájöttem hogy nem. Végülis soha sem rendelődtem alá egy nőnek. Viszont volt hogy direkt felidegesítettem, hogy pofon csapjon

2021. jan. 7. 11:20
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Meg sajat magamat is szoktam kínozni, pl gyakran pofozgatom magam vagy volt olyan hogy borotvával sebet okoztam magamnak amire sót szórtam, hogy csípjen vagy hogy direkt belenyúltam a lángba
2021. jan. 7. 11:21
 2/14 anonim ***** válasza:
26%
Milyen nőknél?? Esélyed sincs náluk,elkerülik a magadfajta bolondokat.
2021. jan. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Arról nem kell tudnia hogy vagdosom magam.

De azt akarom hogy pofozzon meg, üssön meg, csapjon rám kalapáccsal, vascsővel,

2021. jan. 7. 11:35
 4/14 anonim ***** válasza:
És szerinted van olyan nő,aki ezt megteszi?
2021. jan. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egy domina esetleg?

Egy lány barátomnak meséltem errôl és azt mondta ő is szívesen megpofoz

2021. jan. 7. 11:38
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Ja,ha fizetsz érte,akkor megpofoz, de az a vascső,kalapács dolog felejtős.Olyat még pénzért sem...
2021. jan. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
40%

Te nem mazochista vagy, hanem beteg, a vagdosás és kéz tűzbe rakása finoman szólva nem túl egészséges dolog


Mindenképp keress fel egy pszichológust!

2021. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes, de hogy ha lánynak vannak ilyen vágyai, az teljesen elfogadott!! Nekem miért nem lehet?

Nem raktam tűzbe a kezem, csak a gyufa égő részét fogtam meg

2021. jan. 7. 18:22
 9/14 anonim ***** válasza:

#8: Lánynál is probléma, ha ilyen vágyai vannak, mert az ilyenekből simán lehet maradandó sérülésed is.


Egy kalapácsos, vascsöves ütlegelésből könnyen lehet csonttörésed, meg mindenféle belső vérzésed, amibe simán bele is hallhatsz rövid időn belül.


Van különbség sérülés és sérülés között, mert mondjuk egy 2-3 hétig látszó nádpálcás fenekelés utáni nyomok még okésak, mert maradandó egészségkárosodás nélkül begyógyulnak, míg a te vágyaid rád nézve akár halálosak is lehetne.


#7-es voltam, egyébiránt szadomazochista switch.

2021. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mi van akkor ha eltörik a csontom?
2021. jan. 8. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!