Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anotalkon van esély lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkon van esély lánnyal beszélgetni, vagy mindenki férfi ott még az is akit lányként dob be az oldal?

Figyelt kérdés
2021. jan. 7. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Régen volt tényleges csaj is ott, bár gyk-ról volt már komoly kapcsolatom :'D
2021. jan. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
En nő vagyok, használtam régen, de hamar meguntam, mert nem volt ott senki értelmes. :D
2021. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Nő vagyok, voltam fent és volt hogy csajjal akartam beszélni. Kb mind úgy indított hogy "csá, pasi vagy?" Én meg küldtem őket a halál fszára hogy olvasni sem tudnak... De aztán felvilágosítottak hogy itt pasik adják ki magukat nőknek. Mondom mi a fsz xd
2021. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Mi az az Anotalk??
2021. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
4. Jobb ha nem tudod.
2021. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%

4.

[link]

2021. jan. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és használom néha szórakozásra
2021. jan. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
csak pasik kb
2021. febr. 22. 10:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen korosztályban használod. Fiatalabban több a lány, idősebbek között is van, de exponenciálisan nö a magukat nőnek beállító férfiak száma. De lehet taálni ettől függetlenül.
2021. márc. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!