Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nehezteltetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nehezteltetek már kapcsolatban amiatt a párotokra, mert sokáig tart neki elmenni szex közben?

Figyelt kérdés

22 évesen jöttem össze az első barátnőmmel. Amikor először együtt voltunk én is és ő is azt gondolta, hogy első alkalom, nem fog sokáig tartani, de nem így volt, még csak el se mentem. Aztán telt-múlt az idő, egész sokat voltunk együtt. Alkalmanként neki akár 3-4 orgazmusa is volt és egész gyorsan feljutott a csúcsra. Vagyis mondjuk egy fél-egy órás aktusnál 10-15 perc alatt ment el, a többiben pedig már csak "velem kellett foglalkozni". Nem tagadom, elég nagy császárnak éreztem magam, főleg hogy amiatt paráztam sokáig, hogy el tudok-e majd juttatni egy lányt a csúcsra (mindenhol azt írják, hogy az milyen nehéz).

Aztán amikor szétmentünk jött a pofon, és azt mondta, hogy amúgy "ott sem működött a dolog", mert az az ideális, ha egyszerre/nem kis különbséggel végzünk, és gyakran már unta a végére és várta, hogy mikor megyek már el.

Azóta hónapok teltek el és nem tudom elfelejteni ezt a mondatát, már szinte depressziós vagyok, mert amiatt agódok, hogy mival ha a következő kapcsolatomban is az lesz, hogy sokáig tart elmenni, és a másik nem fogja élvezni a fél-egy órás együttlétnek csak az első 15 percét, és erre rámehet az egész.

Én csináltam valamit rosszul, és miután ő elment magamnak befejezni valahogy?



2021. jan. 7. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem csináltál semmit rosszul, ne rágódj ezen. Én is baromi nehezen megyek el, de ebből soha nem volt probléma. Inkább arra lett volna esze, hogy segített volna a végén kézzel vagy orálisan elmenni.
2021. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik. Attól ha a kezével vagy a szájával csinálta sosem tudtam valamiért elmenni. Nem tudom miért, de ez is frusztrált engem is és őt is. Pedig becsületére váljék, tényleg igyekezett és nem adta fel két perc után.
2021. jan. 7. 17:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány parrnere volt előtted, sokkal fiatalabb volt nálad?
2021. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont olyat is lehetett volna hogy te fejezed be és összeragacsozod valahol 🙂
2021. jan. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#3 pár hónappal volt csak fiatalabb, én voltam neki a 7.
2021. jan. 7. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hm, nehéz kérdés. Ha valakinek nem esik jól, hogy 30 percig reszeled, akkor ezen nehéz változtatni. Abban viszont nincs igaza, hogy az lenne csak a jó, ha szinte egyszerre, egymás után mentek el. Ezt nem mindenki tudja szabályozni. Ha kézzel vagy szájjal is el tudnál élvezni, nem lenne gond, de bizony egy hosszú aktus tud unalmas is lenni, főleg ha mindig olyan.
2021. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyon a szívedre vetted a dolgot. Ő csak be akart szólni neked valamivel, ami fáj, mert a kapcsolatok végén így szokott lenni általában. Valójában meg azóta is visszasír szerintem, mert nagyon ritka az ilyen, aki ennyit bírja, a legtöbbünknél pont fordítva van a probléma, hogy kevés ideig birjuk. Lépj tovább, és tuti a következő csajod is imádni fogja hogy sokáig bírod. És mikor meguntátok, ugy kell befejezni, ahogy neked jó. Ha a saját kezedtől mész el, akkor úgy, de ha odaadóan szopott vagy kézimunkázott volna, tuti úgyis el tudtál volna menni. F
2021. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Nem, szeretem ha sokáig bírja a férfi :)
2021. jan. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
volt ilyen pasim, aki nagyon nehezen ment el es emiatt minden szex hosszura nyult, de ettol fuggetlenul nagyon-nagyon jo volt vele lenni, es o is elvezte, egyszeruen csak ilyen tipus (+ bizonyos gyogyszerek is hatssal vannak erre). eszembe nem jutott volna haragudni vagy neheztelni ra, mert tudtam, h nem tehet rola es neha ot is zavarta, hogy nehezen elvez el. szerintem nincs baj a hosszu szexszel, bar az teny, hogy a vegere volt, hogy mar en is ‘unatam’ egy kicsit, fizikailag elfaradtam es jo lett volna mar egymas mellett pihenni. de szerintem emiatt ‘haragudni‘ a masikra nagyon eretlen dolog.
2021. jan. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En bírnám ha egy fickó nehezen menne el, szerintem az exed nem tudja hogy néma gyereknek az anyja sem érti a szavát.
2021. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!