Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero nők, mit éreznétek/érez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero nők, mit éreznétek/éreztek, ha megtudnátok, hogy egy nőnek tetszetek?

Figyelt kérdés
Ha értelmes, jól kinéző, nőies nőről veszitek le, hogy másképp néz rátok?

2021. jan. 7. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Kínosan érezném magam, mert egy nőnek még annyira sincs esélye, mint egy férfinak (kapcsolatban vagyok, szóval alapvetően nincs esélye senkinek). Ha bepróbálkozna, megmondanám neki, hogy heteroszexuális vagyok és barátom is van, szóval esélytelen a dolog. Egyébként ignorálnám, nekem semmit nem jelentene a vonzalma.
2021. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Jól esne a tudat , de szexuális kapcsolatot nem tudok vele elképzelni.
2021. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Leépítenék vele minden kapcsolatot. Nekem kínos.
2021. jan. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem miért kínos? Leszbikus vagyok, de ha egy férfinak tetszem, hiába nem akarok tőle semmit, nem kínos, sőt "jól esik"
2021. jan. 7. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Alapból jól esne, megmondanám neki, hogy köszönöm de nekem ő nem. Aztán 1-2 napig kicsit feszengnék mellette, de ha látom rajta hogy megérti és nem akar "megerőszakolni" akkor utána semmi bajom nem lenne vele. De egy pasinál ugyanez.
2021. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kínos akkor lenne ha rámmászna, vagy ha nagyon raszító a kinézete. De ha egy kimondottan jóképű, akkor jól esik
2021. jan. 7. 20:13
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös, így érthető!
2021. jan. 7. 20:13
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Egyszer mindennapos bringázásaim közben szólított le egy csajszi. Sokszor láttam azelőtt is, de nem gondoltam, hogy rám indul.

Zavarba jöttem, és kuncogtam is kicsit, de végül elnézést kértem, és mondtam, hogy ne haragudjon de én másik ligában játszom.

2021. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%
Semmit. Nem tudok ezzel mit kezdeni.
2021. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. Se többet, se kevesebbet mintha egy számomra semleges férfi mondaná. Egészen addig, amíg ő is megérti, hogy nem vonzódok a nőkhöz.
2021. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!