Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha életetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha életetek egyik legjobb éjszakája után közölnék veletek hogy hiba volt az este?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömre már régen vágytam, tegnap este az események sorozatának a vége szex lett. 2 éve nem voltam férfivel mert nem fekszem le bárkivel. De ez a tegnapi éjszaka nekem sokat jelentett és azt hittem neki is sokat jelentett. De egyértelmű volt hogy nem, mikor reggel felkeltett, a kezembe nyomta a ruháimat és azt mondta a tegnap este hiba volt és felejtsük el! Még ki is ment a szobából amíg felöltőztem, aztán kitessékelt az ajtón. Mondjátok hogy nem én vagyok az egyetlen ilyen peches!? Biztos én szúrtam el valamit, de meg sem tudtam kérdezni hogy mit... hát mindegy, most elraktározom azt az érzést ami szex után fogott le. 25N

2021. jan. 7. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Van ilyen. Vagy ótvar volt veled a szex, vagy van más is a képben, vagy csak pillanatnyi fellángolás miatt ment bele a szexbe, amúgy nem akarta volna
2021. jan. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Egy hülye fhasz volt. Örülj is neki, hogy nem lett semmi komolyabb, ha így viselkedik. F
2021. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Van egy csomó ilyen szemét pasi. Addig kell neki a nő amiģ megdugja, aztán jöhet a másik.

A nő önbecsülésèt a porig rombolja, de ez cseppet sem érdekli. Az ilyen pszichopata. Örülj hogy csak ennyi volt. Máskor jobban figyelj kit engedsz közel.

2021. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem van egy lány a képben,akivel komoly szándéjai vannak.Reggel pedig bűntudata lett és megbánta.

Lehet túl naiv a gondolat menetem🤣

2021. jan. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen a filmekben szokott lenni.
2021. jan. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg hiba volt, de egy kellemesebb féle.:)

Senki sem érdemel ilyen helyzetet, de ha most ezt lépte, akkor nincs mit tenni, mint: "derekat kihúzni, állat fel,koronát igazítani, elsétálni". Nagyon okosan megtartottad a szép emléket - ennek kb. ennyi értelme volt - de a tanulságot is vond le, mert akkor nem volt teljesen hiábavaló ez a koppanás, máskor jobb szimatod lesz.

2021. jan. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%
Persze raktározd csak el és minden új ismertséged vidd zsákutcába vele. Nagyszerű döntés, veled sem kell ismerkedni nagyon.
2021. jan. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Semmit nem szúrtál csak azt hogy bedőltél annak hogy neki is többet jelentett. Nem, neki ez csak a szexről szólt.


Elhiszem hogy rossz, de lépj tovább. Majd lesz olyan aki ugyanazt akarja.

2021. jan. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 exronin ***** válasza:
53%

Miért nem őt kérdezed meg?

Mi honnan a fenéből tudjuk, hogy mit rontottál el?

2021. jan. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!