Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jártatok már úgy, hogy egy nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy egy nő vaginája túl tág volt, és nem volt jó a dolog ?

Figyelt kérdés
Hiába szexeltunk, le is lankadt hamar. Persze lehet az én farkam nem elég vastag, a kerulete 13cm.
2021. jan. 9. 08:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
53%
Én kifejezetten örülök a tág puncinak. Nagyon nagy méretem van és az csak megkönnyíti a dolgunkat..
2021. jan. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen
2021. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első akivel együtt voltam, nagyon tág volt, akkor azt hittem hogy az a normális, azóta az összes partnerem sokkal szűkebb volt.. 38/F
2021. jan. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Nem! A pina az rágyógyul bármekkora faszra, ha egészséges. Ha nem, akkor azt műtétileg összekapják, de ez 15 gyerekes nőket fenyeget, vagy moslékra kúrt rommá tágult nőket. Egy átlag genitália tud alkalmazkodni és megelégedni is bármekkora pélóval...
2021. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
sajnos elég gyakran ugyhogy egy idő után vagy abbahagyod vagy átrakod popóba bár voltam már tág popóban is....
2021. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
10%
Egy működőképes pina alkalmazkodni képes egy 10 centis és egy 20 centis farokhoz is. Ha ez nem valósul meg, akkor sajnos azt kezeltetni kell műtétileg. Ezt elsősorban azoknak a hölgyeknek javaslom, akik frusztrálják ezt a sok hülyegyereket, hogy kinek mekkora a fasza.
2021. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
rögtön körül is metéljék nem? wtf
2021. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
ez baromság hogy aki tágabb az nem egészséges :D én is voltam tág 20 éves lánnyal is és negyven feletti szűkkel is. szóval ez okyan adottság mint a farok méret. meg kell találni a hozzánk illőt.
2021. jan. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
14%
Nincs itt farokméret. 8cm-től 30cm-ig egy egészséges vagina tolerál mindent. A sok igénytelen renyhe izomzatú sheggbuta nő gerjeszti azt, hogy laófasz méretű péló kell egy nőbe. Én olyan jót élvezek egy szerényebb mérettel is mint egy nagy húsfaxszal. Igaz nem szültem 6 gyereket, és a város sem járt belém üríteni, de azért ne frusztráljuk már azokat akiknek kissebb.
2021. jan. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 pont te akarod a nőket hibáztatni, frusztrálni, ha nem passzol a partnerrel. Mert olyan típusnak tűnsz akinek muszáj valakit hibáztatni és nem tud egyszerűen csak tovább menni, hogy ez van.


én férfiként írtam le a tapasztalataimat. van olyan, hogy nem illik egymásba a két ember. ez tény. és itt meg kéne állni és nem egymást csesztetni. hanem vagy eldogadni higy vele ilyen vagy harag és hibáztatás nélkül más partnert keresni.

2021. jan. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!