Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy elmegyek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy elmegyek lovaglópózban, de kutyában nem?:/

Figyelt kérdés
A barátom a kutyapózt szereti meg a többit is de én csak a lovaglót szeretem meg max a misszionáriust. A kutyapóz nekem nem élvezetes és fáj is
2021. jan. 9. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális. Hisz úgy tudod leginkább a kedvedre fordítani az élvezeteket.

Ha fáj valami, szólj a kanodnak, hogy vegyen vissza. Állj ki magadért. Más nem fog.

2021. jan. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%

Normális, mert nem mindenki egyforma, kinek ez a póz jön be, kinek az.


Próbáltátok úgy, hogy hason fekszel és csak kicsit billented ki a feneked és úgy hatol be a barátod hátulról? A feleségem szereti és én is. :)


40/F

2021. jan. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagy farka van? A kutyapóznál a szokásosnál mélyebbre megy általában, így lehet, ezért fáj olyankor.
2021. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rém egyszerű, már a kérdést olvasva tudtam: lovaglóban te irányítasz.
2021. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!