Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarja pasim ,hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja pasim ,hogy a fenekét izgassam?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok a barátommal akit szeretek. Egy darabig minden normális volt a nemi életünkben aztán orális kielégítésnél kérte ,hogy nyalogassam a fenekét ,amit sokáig furcsáltam és nem akartam ,de aztán megtettem hogy neki jó legyen.Mostmár azt is kéri,hogy a kezemmel izgassan ott és ez nekem teljesen idegen. Nem tudom ezt ,hogy kommunikáljam le..Ez a férfiaknak valóban izgató? Nem kell aggódnom,hogy meleg? És ha ezt valóban szeretik pontosan mit kellene és hogyan csinálnom?

2021. jan. 9. 17:13
A kérdező szavazást indított:
fenék
férfi
anál
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Mert az ánusz is tele van idegvégződésekkel, és jó érzés. Plusz a prosztata izgatásod is fantasztikusan jó.
2021. jan. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ez teljesen normális, a férfiaknak is van g-pontjuk a végbélben, nézd meg neten és elégítsd ki😉
2021. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem a szavazást.. De legyen fenék :D
2021. jan. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Igen izgató, és ha csak nem vagy pasi vagy nem pasitól kéri akkor ne aggódj nem is meleg. Mondjuk ezt a részét sem értem, ha veled van együtt, téged szeret, veled szexel és neked mondja el a vágyait, akkor amúgy nem tökmindegy hogy esetleg biszex-e vagy sem? Ha felveti hogy próbáljatok ki hármast egy másik pasival, akkor mondjuk már gyanakodhatsz a biszexualitásra :D
2021. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért akarja mert izgatja. Mostanában nekem is izgatja a fantáziám, orál közben a gátat simizni meg a fenekét.

N

2021. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szokta csinálni a barátnőm. Imádom!
2021. jan. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ha szeretnék nem tudom mi lenne a reakcióm, de hallottam aki próbálta és "rászokott". Én emiatt nem tartok senki se melegnek. Tanácsot a mikéntjéről sajnos nem tudok adni.
2021. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem az asszony meg is szokott dugni, felcsatolhatóval. Simán el tudok tőle élvezni és teljesen más érzés.

A paliktól undorodom, viszont az élvezet nagyon jó és izgató közben a női test látványa és tapintása.

Szóval ettől még nem meleg.

2021. jan. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!