Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Komoly és szexkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly és szexkapcsolatban élő párok: mennyire mwrül fel köztetek a szex másokkal hármasban vagy kettesben?

Figyelt kérdés
2021. jan. 10. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Én rendszeresen félre lépek. Barátom elvileg nem. Szeretjük egymást, de a szex nekem kevés amit ő nyújt...
2021. jan. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: és tud róla a barátod?
2021. jan. 10. 01:12
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Van amiről igen
2021. jan. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%

Az én barátnőm egyszer le feküdt egy másik sráccal , amit sírva el is mesélt nekem , kérve , hogy adjak még egy esélyt neki !

De mindketten meglepődtünk , mikor ismét szeltünk egymással , mert annyira jó volt , mindkettőnknek , hogy meg is kérdezte tőlem : ez meg most mi volt , mit csináltál velem , ez nagyon jó volt , ilyent még soha nem éreztem - felelte !

Ekkor már én mondtam el neki félve , hogy semmi más nem történt , csak ara gondoltam , hogy nem régen , mással is együtt voltál és ettől még jobban kívántalak , mint ez előtt , bármikor ! Ere barátnőm : úr isten , te beteg vagy , nem vagy normális , azt akarod ezzel mondani , hogy legközelebb is feküdjek le valakivel ? - kérdezte . De nem lett több ilyen , mert hamarosan ki dobott engem !

2021. jan. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4: vicces, hogy még neki állt feljebb..
2021. jan. 10. 01:37
 6/8 anonim ***** válasza:
12%
Igen , mondhatjuk úgy is , hogy fordítva sült el a puska !
2021. jan. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
De örülök hogy nem csak én léptem félre pasi mellett :D 20L
2021. jan. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatban rendszeresen szexelünk másokkal is, habár nem is fogadtunk hűséget :)


Hármas felmerült már, de még nem jött össze. Ahhoz a 3. félnek is benne kell lennie...

2021. jan. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!