Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok ha a barátnőtö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok ha a barátnőtök arról fantáziálna, hogy ő prosti? Más lány is szokott ilyenről fantáziálni?

Figyelt kérdés

Először kicsit kiakadtam, aztán jobban belegondolva végülis fantázia csak, szóval nem ítélem el v ilyesmi.

Tudtok ötletek hogy lehet ilyesmit "valóra váltani" természetesen úgy gondoltam hogy szó sincs arról h a valóságban.. azt ő se akarja úgy igazából... valami szerepjáték jó lenne ilyesmi


2021. jan. 10. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%

Kitenném az út szélére egy kicsit.

Lehet megvárnám azt is, amig behúz egy kuncsaftot, utána hazavinném, és nagyon megdugnám. :D

2021. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%

Én is szoktam erről fantáziálni,de nem keverem össze a valósággal.

Mondjuk a szerepjáték könnyen megoldható akár otthon is.N

2021. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Hát nemtom, a szerepjáték része egyébként nem olyan egyértelmű, mint mondjuk az ilyen nővérkés szerepjátékok.


Oké, felvesz egy ribis ruhát, én meg adok neki pénzt stb, még akár azt is eljátszhatjuk h becsöngetek mintha idegen lennék, de nemtom... ez annyira snassz

2021. jan. 10. 14:16
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
En bele tudtam élni magam előző pasimmal mert mindig megtarthattam a pénzt, nekem meg csak ribisen kellett öltöznöm. 20L
2021. jan. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

a nővérkés az kiábrándító valahogy, nemtudom.

Útszéléről felszedni a csajomat viszont izgibb. :D

2021. jan. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Mondjad neki szex közben, hogy ő a te kis q-d.

Azért szedted fel, hogy végre egy jót kefélhess és ő nagyon megérte az árát.

Ha bejön neki alázósan mesélhetsz neki arról is, hogy tudod a többi kuncsaft milyen dolgokat csinált vele és ő azokat is mennyire élvezte, mert a vérében van a szakma.

2021. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is jó fantázia, izgató, de igazából nem csinálnám minden random alakkal. Játéknak izgalmas, vagy beszélni róla.
2021. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
21%

Kiteszed az út szélére és távolból nézed. Elsőre csak szopást vállaljon idegen férfinak és gumival.

H téged is gumival szop le, az is kurvás feelinget ad majd.

2021. jan. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát én pont azt várnám el hogy g#cisen jöjjön vissza, de én kicsit kattant vagyok ezekben :D :D
2021. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lol :D
2021. jan. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!