Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ha egy nő hangja az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő hangja az átlagosnál feltűnően mélyebb, képesek vagytok vonzódni hozzá (akár szexuális, akár romantikus értelemben)? A hangszálműtétet mennyire támogatják/ellenzitek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Szóvá szokták tenni az ismerősök, illetve akik újonnan ismernek meg, szóval nem magamnak magyarázom be. Mondták már, hogy olyan, mint egy jazz-énekes beszédhangja, azt is, hogy meglehetősen uniszex csengésű, de volt már, aki azzal is cseszegetett, hogy tuti tesztoszteronnal tömöm magam.

2021. jan. 11. 06:23
A kérdező szavazást indított:
Nem vonzanak az ilyen nők, max. műtét után jönnék velük össze.
Nem vonzanak az ilyen nők, de a műtét is kizáró ok lenne, inkább csak hagyjuk egymást békén.
Nem érdekel annyira a nő hangjának a mélysége, hogy emiatt ne jöjjek össze valakivel, és ellenzem a műtétet.
Nem érdekel annyira a nő hangjának a mélysége, hogy emiatt ne jöjjek össze valakivel, de ellenzem a műtétet, ha valaki jobban érzi magát tőle.
Nekem kifejezetten bejön a mély hang, meg ne műttesse senki.
Nekem kifejezetten bejön a mély hang, de aki akar, az változtasson rajta.
29 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
én mondjuk ezen nem akadnék fenn,ha más minden oké ,meg persze ha nem túl extrém,de ha uniszex csengésű,akkor gondolom nem 😉 30F
2021. jan. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nekem is tetszenek a mélyebb hangú nők...1x volt egy Edith Piaf-ra hajazó hangú csajom...a hangjàra is ki tudtam verni 🤭
2021. jan. 11. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

semmi képen ne műttesd lehetsz vonzó így is


cserélnék veled nekem pasiként mandulaműtét miatt éles vinnyogós hangom van kis mikiegér vagyok

2021. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
A műtétet nem támogatnám, ha gyengéd lenne hozzám, akkor úgy fogadnám el ahogy van és slussz.. :)
2021. jan. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Bejönnek a mélyebb hangú nők, mert dominásnak tűnnek tőle jó értelemben.
2021. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen női ismerősöm, de nem zavart így ismertem meg elfogadtam!

F

2021. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vane gy mélyebb hangú kolléganőm, szeretem a hangját. Ráadásul szerintem csinos nő, tetszik a megjelenése és a hangja is jól megy a stílusához. Kimondottan szexinek tartom Őt így mindenestől. 😊
2021. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Semmi bajka nincs vele.

Ne csináltass vele semmit. Isten ments. Ha nem sikerül a műtét, úgy jársz mint a 3-as hozzászóló, olyan lesz a hangod mint egy hímringyónak.


Talán még egy picit vonzó is lehet,mert engem pl minden vonz, ami a természetestől eltérő.

Kicsit így olyan hangod van szerintem mint a transz lányoknak, de azzal sincs semmi baj, mert ők is nagyon vonzóak.

2021. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

13 évesen csókolóztam életemben először egy lánnyal, kinek mély volt a hangja. A mai napig a fülembe cseng.



46F

2021. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!