Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még olyan a mai korban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan a mai korban, aki fenekel lányt büntetésből?

Figyelt kérdés

Nem vagyok otthon ebben a témában, de nagyon érdekel.


Sosem próbáltam, de mindig felizgulok, ha arra gondolok, hogy valaminek a következményeként, büntetésből elfenekelnek. Különböző bűnökért más eszközökkel. Pl.: Szíj, pálca, fakanál, ostor...


Milyen eszközöket érdemes kipróbálni, ha eljutok odáig?


18L



2021. jan. 11. 17:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
64%
A pasim kézzel szokott
2021. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Én mogyorópálcával szoktam kapni. A korbácsot meg kell tanulni kezelni! L28
2021. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
65%
Lovaglópálcával szoktam kapni, jó erősen. Szép lila csíkok, éppen nem reped ki a bőröm.
2021. jan. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
Beteg vagy...
2021. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 theradion ***** válasza:
67%
Engem a másik oldala érdekel, én fenekelni szeretek. Szerintem előbb három különböző eszközt próbálj ki, hogy lásd melyik típusú fájdalom jön be neked: fakanál, szíj, vessző. Vesszőből kezdd fűzfavesszővel, ha bejön, lehet komolyabb, mogyoró is. Az ütések legyenek komolyak, erősek, másképp becsapod magadat.Tapasztald ki a határadat, rengeteg kérdésre kell válaszolnod önmagadnakÉ milyen pozícióban szereted? Csak fenékre, vagy combra, esetleg hátra is? Milyen nyomokat szeretnél s milyeneket semmi képpen sem? Szeretnél valamilyen szerepjátékot is hozzá, legyen valós büntetés, legyen olyan, mintha az lenne, vagy csak maga a sima fenekelés érdekel? stb.
2021. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

Engem is nagyon izgat a téma

(A BDSM más elemeivel együtt)


18L

2021. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
87%
a pasim el szokott alaposan fenekelni. alap h ő az irányító én meg az alárendelt
2021. febr. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen van....

Például én.

2021. febr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!