Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy megbántátok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy megbántátok, hogy valakivel lefeküdtetek? Egy-egy embert, vagy inkább egy időszakot/hozzáállást bántatok meg? Hogy lehet ezt feldolgozni? Írjatok légyszi kort és nemet.

Figyelt kérdés

2021. jan. 11. 17:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt persze nagy csalódás volt az ember.Nem a szex miatt inkább a viselkedése volt borzalmas.N
2021. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.Nem volt vele jó a szex.
2021. jan. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

igen volt

közölte másnap, hogy nem volt túl jó velem

(és nem kérdeztem)

N

2021. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom!
2021. jan. 11. 19:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2 hónapja.. egy csajjal lefeküdtem aki egyébként az exem (2 éve volt b.nőm) és előtte 2 nappal szikított a palijával.. aztán kihasználtam a lehetőséget felhoztam hozzánk, aztán megtörtént a dolog egymás után 2x.. másnap instán már megint azzal a gyerekkel volt akivel szakított előtte. (Kihasználva érzem magam :D )
2021. jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ki voltam ütve és megfektettek. Bár ez talán már az erőszak kategória, mivel nem nagyon volt választási lehetőségem.
2021. jan. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon durva 6-os. Remélem tetté jogi lépéseket az ügyben.
2021. jan. 15. 08:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is bánok egy adott korszakot is, illetve embereket is. Valakit azért, mert kihasznált érzelmileg, és így nehezebb volt elengedni. Valakit csak azért, mert egyáltalán nem volt jó. Feldolgozni úgy lehet, hogy elfogadod azt a tényt, hogy nem tudsz már rajta változtatni. Illetve levonod a tanulságot és legközelebb odafigyelsz a dolgokra jobban.
2021. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Csalódtam benne mint emberben, és mint férfiban is. Feldolgozni nehéz de el kell fogadni és továbblépni.
2021. jan. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Sajnos én is ilyen helyzetben vagyok. Nehéz ügy...
2021. jan. 17. 22:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!