Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mia Khalifa mitől ekkora nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mia Khalifa mitől ekkora nagy sztár?

Figyelt kérdés
Félre értés ne essék, szerintem is jó nő, és sokszor vertem már ki rá, de nem értem miért van ekkora hype körülötte?

2021. jan. 12. 22:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ezen gondolkodok én is már egy jó ideje.

Fel van hypeolva, még mindig a top lista élmezőnyében van, pedig már abbahagyta évek óta, és alig szerepelt filmekben. Nálam egy Lisa Ann, egy Julia Ann, Nicole Aniston sokkal előrébb van, meg a fiatalok közül Elsa vagy Eva... Ők több száz filmben szerepeltek vagy van bennük vmi vonzó, egyedi stb.

Én is úgy látom, hogy kb ha végig megyek a cigánysoron vagy 5 ilyen nőt tudok neked kapásból mutatni. A szemöldöke mint egy leszállópálya, annyi hogy nagy a melle, meg szemüveges és az dob rajta valamennyit. Szóval én sem értem miért van még mindig a top-ok között..


Na mindegy csak ezen gondolkoztam és megtaláltam a kérdést (na meg hogy nem olyan régi a kérdés). Igazából nem is kellene ezzel foglalkozni/nom, mert ha úgy van kicsapod rá.. ha nem, akkor meg keresel mást :D


Hozzáteszem még így a végére (a témánál maradva) hogy én az újak közül egyiktől se vagyok elájulva. Lehet régimódi vagyok, korán kezdtem és akkor még a Lisa Ann-ék voltak a csúcson, és én ott maradtam. Ezektől a Lana Rhoades, meg így végignézve phubon az első 10-et, 20-at, sőt még lejjebb hát...nem esek hanyatt. Egy kezemen meg tudom számolni aki nekem tetszik vagyis inkább izgató, van benne vmi... Aztán ha látsz pl egy Krystal Boyd-ot (Anjelica-t) hű milyen jó... aztán látod, hogy a listán a 259. helyen van.


Na mindegy. :D

2021. ápr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Életben nem találkoztam tőle semmilyen contenttel.
2021. ápr. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
#21 Egyetértek
2021. ápr. 11. 22:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!