Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Koleszban szoktatok szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koleszban szoktatok szexelni?

Figyelt kérdés
Mesélnétek erről?

2021. jan. 13. 01:39
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Éjszakánként a legtöbb kolesz egy hatalmas orgia helyszíne lesz

A szobák falai ledőlnek, persze csak átvitt értelemben

Úgy kell elképzelni, mint egy hatalmas felbolydult méhkast Hangerőben mindenképp, csak méz helyett spermával

Családias a légkör, az emberek megosztoznak egymáson, nincs pénz, egyenlőség van, akár egy tisztességes kommunista társadalomban

2021. jan. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Koliban kúrni jó! :) Főleg ha sok szobatársad van.
2021. jan. 13. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%
Én már nagyon régen voltam kolis, de csoda hogy nem kaptunk gerincvelő-sorvadást, annyit dugtunk.
2021. jan. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
A kollégium egy külön kis világ, megvan benne minden ami a társadalomban is, csak kicsiben. Sokféle ember van, nem baszik mindenki mindenkivel. Volt aki szűz volt végig. Egy lány se volt akit csak azért tudtam megdugni mert én is koleszos vagyok. De ha együtt buliztunk egy este pl valamelyik szobában, simán leszopott ott a többiek előtt akár. Vagy ha filmeztünk és volt ott csaj, abból is 90%-ban dugás lett, volt hogy a haverral nyomattunk egy csajt egész délután. Szóval sok lehetőség, de kiéhezett lányok nem fognak rádmászni, mert nekik is sok a lehetőségük, bármikor találhatnak faxt.
2021. jan. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Én 6 évig voltam kollégista, középiskolában majd egyetem alatt, egyszer sem szexeltem a koliban.

Ha kicsit jobb lett volna a szociális életem, az egyetemen talán, talán megtörténhetett volna, de nem így lett.

2021. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%
Én nem, de volt hogy sétálni kellett menjünk, mert a szobatársam felvitte a macáját (nekem is megérte a szivesség).
2021. jan. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Nálunk 3 szintes volt a kollégium. Alul díszterem, 2 nyelvi terem, 1-1 WC és egy klubhelyiség, 1.szint lányok, 2.szint fiúk. A szintre nem lehetett csak úgy bemenni, csengetni kellett a nevelőnek (kifelé mar nem akadály) így nem nagyon tudták érintkezni a lakók. A tusoló is mindenkinek a maga szintjén volt, a névelők meg mint az őrszemek. Minden mozgást tulreagaltak. Az is gond volt, ha valaki ki akart menni boltba. Ha volt is szex valakinél - valami ürüggyel talán a nyelvi teremben meg lehetett ejteni egy gyors menetet.
2021. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
96%
#7 Na azért ez agyrém... Nálunk is külön szinten voltunk, de azért ez nem börtön. A beléptetés szigorú volt nagyon, 0/24-ben őrizték, mágneskártyás rendszer, szóval senki nem tudott bejönni akinek nem volt ott helye, de aki bent volt az kb azt csinált amit akart. Simán jöttek hozzánk fiúk, buliztunk, éjjelre is maradt aki akart. Nyilván nem csak aludtunk...
2021. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!