Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szőrmés, szexshopos, kulcs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szőrmés, szexshopos, kulcs nélkül is nyitható bilincs vs. valódi, csak kulccsal nyitható?

Figyelt kérdés
Melyiket használjátok, használnátok, akár bilincselőként, akár bilincseltként?

2021. jan. 13. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyitható, én 2 partnerrel használtam ilyet, mind2 elég könnyen tört is (a lánc szakadt pontosabban)
2021. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindkettő van. Hangulat kérdése, hogy melyiket használjuk. Az igaziban igazibb az érzés is, a szőrmés viszont ribisebb. Legalábbis nekem.

40N

2021. jan. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem igazi fém bilincsem van, csak kulccsal nyithatós, és ez a tuti, biztos és erős is, igaz tud nyomot hagyni. Még volt pasim használtuk is rajtam, csak a kapcsolatnak vége lett, bilincs meg maradt
2021. jan. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

érdemes a szőrméssel indítani, az egyébként ha aktívan használjátok 5-6 alkalom után tönkre is megy..


aztán érdemes beszerezni egy igazit, az sokkal izgalmasabb!


bár sztem a legjobb a bőr bilincs kis lakattal. kényelmes, adott esetben könnyű gyorsan nyitni csak egy jobbfajta kés kell hozzá, mégis komoly érzetet ad, és nem hagy nyomot a csuklón.


a gyorsan zárható acél bilincs arra viszont nagyon jó, h előkapd és 5 mp alatt megbilincseld vele a partneredet.. annak is megvan az izgalom faktora..

2021. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 4-es írja, jó a bőr bilincs kis lakatokkal és a fém csak kulccsal nyitható is, láncos vagy zsanéros. Én mindegyiket szeretem használni. A kulcsal nyithatóaknak túl gyenge a minősége, én olyat nem vennék.
2021. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös voltam, hülyeséget írtam, a kulcs nélkül nyithatóaknak gyenge a minőségük, sorry.
2021. jan. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valódi, csak kulccsal nyitható, dupla záras. Van belőle, láncos, zsanéros és merev változat is + lábbilincs is. A láncos sok mozgást enged a csuklónak, ezért a zsanérost vagy merevet szeretem.
2021. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét szerepben, azaz bilincselőként és bilincseltként is az csakis igazit szeretem. Zsanérost, mert az jobban korlátoz.

Elvégre az ilyen játékoknak az a lényege. :)

2021. jan. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!