Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egyszerre több jelölttel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszerre több jelölttel is randizol Tinder-ről az gáznak számít?

Figyelt kérdés

Mert nyilván a randik többségéből nem lesz semmi utána.


Szóval hetente 2-3-mal randikat szervezni már bunkóság, vagy még racionális és elfogadható?



2021. jan. 13. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen oké.

20/l

2021. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Amíg nincs kimondva semmi, addig nem tartozol senkinek magyarázattal, hogy hányszor és kikkel randizol, úgyhogy szerintem nem bunkóság.
2021. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Ha ugyanakkor beszéled meg az összeset előre a hétre akkor igen, bunkóság. Ha nem, és találkát után beszéled a következőket akkor nem gond szerintem 😅
2021. jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem nem.
2021. jan. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem hülyíted egyszerre sokáig az alanyaidat, akkor annyira nem, de gondolj bele, neked hogy esne, ha hetekig, hónapokig randizgatsz valakivel, akit aztán kezdesz megszeretni, és végül benyögi, hogy ja bocs, végül nem te lettél a befutó, melletted másik 5-tel is találkozgattam.
2021. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1 hete. És 2-nél több randi nem is volt.
2021. jan. 13. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
mindenki ezt csinalja kb, amig egyikkel sem komoly a dolog, addig belefer. mas kerdes, hogy nekem se idom, se energiam nincs 2 naponta massal jofejkedni.
2021. jan. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy lehet. Minden alkalmat hasznalj ki. Mekem a 2 év alatt még egy se jött össze.

Annál sokkal jobb a te helyzeted.

2021. jan. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!