Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetek e egyszerre szadista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e egyszerre szadista és szubmisszív?

Figyelt kérdés

Alapvetően elég gonosz vagyok. Csak saját magam érdekel, szeretek másokat eltaposni, beléjük rúgni. Szeretek másoknak fájdalmat okozni, de ehhez nem kapcsolódik szexuálisan semmi. Magasról teszek pl a covidra is, mert tudom hogy rám nem veszélyes és engem ne korlátozzanak a veszélyeztetettek miatt.

Semmiféle szánalmat nem érzek az emberek iránt, a kutyámat többre tartom náluk. Alapvetően egy lúzernek tartom azt, aki nem keres legalább 500 nettót.

És vállalkozó akarok lenni, mert nem bírom elviselni azt, hogy valaki megmondja mit csináljak.

Viszont szabályosan rettegek attól, hogy valaki -egy ellenkező nemű- megcsinálja velem azt amit én másokkal. De ez nem csak rettegés, hanem vonzalom is. És felizgatna szexuálisan.

26/F



2021. jan. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2021. jan. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább pont azok szoktak szubmisszívek lenni, akik az életben magas pozícióban vannak és kipróbálnák, hogy milyen az ellenkező oldalon lenni.

Ez a “gazdag menő csávó=dom, félénk fiú=szub” sztereotípia egyáltalán nem igaz.

2021. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán, jól írta a 2-es. Ugyanis én meg pont a félénk, kedves srác vagyok, az élet több területén ez a "minden mindegy, nekem bármi jó, döntsd el te, mi legyen a program, mit szeretnél", szexben viszont élvezném a domináns pozíciót, csak pont emiatt a félénk, jófiús attitűd miatt nem tudom megélni, mert még itt is bennem van ez a belső gát, hogy nehogy valami beteg állat legyek, aki ilyesmit "kér" a nőtől (akár egy prostitól, azoktól meg kifejezetten félek a karakán, tűzrőlpattant stílusuk miatt).


De fantázia szintjén gyakran álmodozom arról, hogy alázok egy nőt, pisiszex, rimjob meg ilyesmi, vagy megkötözöm, uralom őt az ágyban.

2021. jan. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!