Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem volt jó nálunk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem volt jó nálunk a kutya póz?

Figyelt kérdés
Barátnőmnek be akartam rakni kutya pózban de ő még tapasztalatlan és nekem kellett megmutatni milyen póz is ez, de amikor raktam volna be valami nem jó volt... Olyan fura helyen volt a puncija hogy nem bírtam rendesen berakni, pedig átlagos (16cm) farkam van. Amikor be is ment egyből kiugrott... Valaki tud segíteni mit kéne jobban csinálni hogy rendesen menjen?

2021. jan. 14. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
fura helyen? nagyon fent vagy nagyon lent?
2021. jan. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Előtte voltak másik pózok is?
2021. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Előtte gyakorold a kutyával
2021. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
ne a popsijába dugd, egyel lejebb
2021. jan. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szög lehetett rossz. Próbáljátok úgy, hogy bepucsít
2021. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy mechanikai fizika biologia alapokon. Ha te térdelsz vagy állsz, a farkad vizszintestol felfele áll. Ne menjunk bele mennyire, mindenképp felfele ível. Ha a csaj lemegy négykézlábra, és támaszkodik a 2 kezén akkor a huvelye vízszintesben van, ha esetleg leteszi a vállát a párnára, akkor már egyenesen lefele áll a huvelye. Remélem érted mire célzok, felfele állo farok, lefele állo huvely. Kutyában kicsit más az érzés, meg kell tanulni azt a pozt. Eleinte szerintem probálja kezén tartani magát, úgy talán konnyebben be tudod tenni neki. De gyakoroljatok, ne adjátok fel.
2021. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy a magasságkülönbség?
2021. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
az volt nekem is én 180 cm vagyok és voltam 190 es nővel nem értem fel elég égő volt :D a 155 cm-s nek meg párna kellett mert még ánuszba se ment be olyan magasan voltam :D
2021. jan. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem is írták, nagyon nem voltatok egy szinten derék tájon, és ehhez még nagy magasságkülönbség sem kell. Próbáld meg úgy hogy a csajod az ágyod szélén van,te meg állsz az ágy mellett. Nálunk ez a felállás vállt be, és szerintem kényelmesebb is.
2021. jan. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon szoritottaa combjait
2021. jan. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!