Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennétek ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a barátnőtök végre abba hagyta a maszturbálást, de most újra magához nyúlt?

Figyelt kérdés
Régen a barátnőm heti 2-3szor is maszturbált, és szex közben is magához nyúlt. Engem ez zavart, ezért megkértem hogy hagyja abba. Meg is tette némi problémázás után, de 4 hónap után nem bírta és tegnap szex közben magához nyúlt.

2021. jan. 14. 11:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
engem nem zavarna, de ha szex közben kevés neki az inger és a csiklónál is szeretne ingert, akkor adott pózoknál én magam izgatnám ott
2021. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
neked mi bajod van? normalis vagy?
2021. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy csak így tud elélvezni? Ha számít neked az ő bolodgsága akkor hagyd hagy csinálja
2021. jan. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%
Semmit. Ha neki jó, akkor csinálja.
2021. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
2-es, mi a baj ezzel?
2021. jan. 14. 11:13
 6/24 anonim ***** válasza:
97%
Ha vékony a cerka vagy a tempó lagymatag az orgazmushoz akkor hagyd neki hagy élvezze ő is ne légy önző
2021. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is szokta még + izgatni a csiklóját párom , szex közben , de nekem ez nem számít a lényeg , hogy ő is élvezze velem együtt a szexet !
2021. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
97%
mi bajom ezzel? miazhogy te megtiltasz neki akarmit? foleg azt hogy elvezze a szexet? neki is jar az orgazmus te gęcitégely
2021. jan. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Még életemben nem hallottam olyanról, hogy egy pasit zavart volna, ha szex közben néha simizem, dörzsölöm magam :D Neked valami gond van a fejedben kérdező, nem az a fontos, hogy a párod élvezze az együttlétet? Sokan csak csiklóizgatással tudnak elmenni, és ezzel semmi baj sincs.

A masztival pedig pláne... Mégis mi jogon tiltod el tőle?

2021. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Nagyon kevés no tud elélvezni huvelyi orgazmussal. Nagyon nagyon kevés. Sokan egész életukben nem élnek át ilyet. Igy hát marad a csiklo nekik. Ezzel szerintem nincs semmi baj, ha sex kozben izgassa a csikloját, hogy ő is elélvezzen. Inkább gyonyorkodj a csajon, akiben benne van a farkad és épp reszketve elélvez rajtad igy.
2021. jan. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!