Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz, hogy a 40 eves pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy a 40 eves pasik jobbak oralban? L

Figyelt kérdés
2021. jan. 14. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Én csak 30 felettiekkel voltam, de ők jók voltak igen. Fiatalok nem vonzanak
2021. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem kor függvénye, viszont gyorsan le lehet venni, hogy kit tanított valódi nő és ki képződött "digitális oktatásban"🤭 40N
2021. jan. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem életkortól függ. Voltam idősebbel, nem nyalt jól, egy velem egykorú pedig istenien csinálta

24L

2021. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 StevenUp ***** válasza:
0%
Épp most vittek el a mentők egy bőven 40 feletti csávót dugás közben mert rosszul lett :D
2021. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Én 37 vagyok. Állítólag istenien csinálom. Akár meddig mivel nagyon szeretem is csinálni. Eddig még nem volt panasz 😉😉😉😉
2021. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%

Bírom ezeket a "nem volt rá panasz" válaszokat.

Egy kezemen meg tudom számolni, hányan "nyalták be magukat" örökre a szívembe és az emlékezetembe, és mindkét kezem is kevés volna a bénán nyalókhoz. DE egyikükre sem tettem panaszt: sem nekik, sem a barátnőim felé, hogy XY katasztrófa a szájával.


Ha sok a spontán dicséret, az jó visszajelzés, de ha csak akkor jön, ha kérdezed, hogy élvezte-e, akkor azt óvatosan kezelném.

Ettől mèg elhiszem, hogy az #5 istenien csinálja, csak erről a szófordulatról jutott eszembe, hogy vajon van olyan nő, aki szex után jól lehordja a partnerét, hogy ez nagyon gáz volt?...

2021. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
11%
Én 20 évesen is hírhedt voltam,:-) és most 40 felett sem hagynám ki a lehetőséget, hogy érezzem a női combok remegését... :-)) (és egyéb mást) A nedves pnci minden cseppje arany. Sztem aki szereti a nőt magát, az ki nem hagyná. ráadásul jól lecsekkolható a nő "állapota". nyilván nem hív teszt, de azért sok minden kiderül. és az is, hogy mennyire szégyenlős.. aki szereti az orális kényeztetést, sőt akár a hajad is túrja.. az jó csaj. A legjobb, aki állva szereti. hogy a lábát a válladra teszi. Az egy Dög... :-) Szóval kérdező, nem a kortól függ. Attól függ szereted e a pncit. igazán. ha szereted a macskát, akkor valahogy ráérzel hogyan kell simogatni, figyelsz, hogy lenne neki jobb, és gyorsan tanulsz. :-) valahogy a szeretet a kulcsa. Mint mindennek. A tapasztalat is számít, de nem!!! Minden nő más :-) nem volt két egyforma nő eddig. sőt a napok sem egyformák.. :-) nem?
2021. jan. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nekem a volt feleségem mondta, hogy akivel korábban volt, az nem tudott nyalni. Magyarán engem dícsért. Akkor még a 20-as éveink végén jártunk. Tehát nem életkorfüggő.
2021. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
igen jobbak. Nekem nem volt két egyforma barátnőm. Mindenki más-más technikára indult be, így van recept a tarsolyban
2021. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt rám panasz mert nem nyalok ki senkit. xD
2021. jan. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!