Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan vágyfokozó férfiakna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan vágyfokozó férfiaknak ami jó is? 20 éves vagyok nem krém vagy spray-re gondoltam hanem por vagy tabletta, nincs bajom a merevedéssel csak ha lányokkal vagyok akkor ideges vagyok és nem áll fel ezen szeretnék segíteni.

Figyelt kérdés
2021. jan. 15. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hello én 23 vagyok nekem is voltak ilyen gondjaim én is sokszor voltam ideges. Próbáld lazán kezelni ne kattogj sokat és nekem ami szerintem leginkább segített vitamingazdagabb táplálkozás.

Próbálj egészségesebben étkezni ha az sem segít akkor keress valamit ami segít de szerintem ne orvosi cuccokat hanem pl gyömbér, gránátalma vagy ginseng.

2021. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Van olyan édes kocka alakú merevedést okozó valami, amit párom szokott szex előtt megenni. Én is kóstoltam jó íze van. De a nevét nem tudom sajnos
2021. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben köszi a válaszokat,

1.válaszoló köszi megpróbálom!

2021. jan. 15. 18:18
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Alkohol pl.
2021. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Koccintsatok akció előtt pezsgővel, szerintem egy kevés alkohol átlendít ezen.
2021. febr. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!