Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális az ha nem szexelunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az ha nem szexelunk a barátnőmmel mikor neki megvan a menzesze egésznap dilis?

Figyelt kérdés
Muszáj vele mindennap szexelni mert tiszta dilis lesz és nem bírom ki vele itthon.

2021. jan. 16. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
A mensi egy szép hormonlöket, ez van, ha nem zavar a vér akkor szerintem inkább örülj neki, mert általában fordítva szokott lenni hogy iylenkor nincs szex sokaknál.
2021. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Enyém is ilyen volt.. csapkodott meg minden. ha megvan neki, akkor popó - orál csak..(arra vagy hajlandó) egy hétig.. aztán leszokik róla :-))
2021. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Használj az írásodban vesszőt is bátya, mert így nehezen érthető, hogy mit akarsz közöni!
2021. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
*közölni
2021. jan. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Most látsz nőt először? Már reggel a köszönésből megmondom a munkahelyemen, melyik kolléganőm menstruál éppen, olyan hisztisek olyankor.
2021. jan. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

"a köszönésből megmondom a munkahelyemen, melyik kolléganőm menstruál éppen, olyan hisztisek olyankor"

Spoiler alert: nem csak azért lehet az ember morcos mert megvan neki :D


De amúgy normális, mindenki máshogy reagál olyankor, ne aggódj miatta.

2021. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
18%

6os

Dehogynem, egy bizonyos idő után már tudod, mikor hogy viselkednek a kollégák.

2021. jan. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%
5# lehet hülyeségnek tűnik, de volt idő, hogy megéreztem a szagát.. bárkinél. :-) Tinikorban volt ilyen izé, hogy neeem lehet, mert megvan stb. Mindig csak picit közelebb hajoltam, és tudtam, hogy igen, vagy nem... Vagy a korom, vagy a dohányzás, vagy már nem érdekel, de elmúlt.. ez a képesség.
2021. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
84%

7-es, nő vagyok, és akkor is morcos voltam amikor felcsesztek a kollégák, amikor megvan, amikor gondok vannak otthon, amikor túl stresszes a nap, stb... A "morcosság" nem garancia arra, hogy valakinek megvan . hiába indul fagyosan a reggel.

És ja, volt olyan amikor valakit baleset ért a családban, olyan voltam mint a mosott szar, de valaki megkérdezte, hogy "megjött-e".

Lehet, hogy viccnek szánta, lehet hogy más is erről tárgyalt a hátam mögött, minden esetre ez nem olyasmi volt amit akartam emlegetni a kollégáknak.

Nem árt ha nem azonnal arra asszociál az ember, hogy a havi vörösiszap katasztrófa van, jobban jön ki a lépés mikor az ember megadja a másiknak a tiszteletet.

Akkor a leghülyébb az ember, amikor bizonyítani próbálja mennyi esze van (mennyire ért valamihez), aztán mégsem úgy viselkedik meg gondolkozik.

2021. jan. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
85%
Még jól jártál vele, hogy csak akkor "dilis" ...
2021. jan. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!