Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a kedvenc, nem túl ismert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a kedvenc, nem túl ismert szexpozíciótok, kényeztetési módotok?

Figyelt kérdés

Frissíteni szeretnénk a hálószobai dolgokat, de kifogytunk az olyan ötletekből, amit nem csak "poénból" próbálunk ki:D

19/L



2021. jan. 16. 22:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
dirty sanchez :-) Az a legjobb. álló 69? Amúgy a nem túl ismert bármelyik lehet. Sok csajjal voltam, aki furcsálta a pózokat.. igazából én olyan 10 et szeretek kb, és kész, hiába a káma szutra.. a nők akikkel vok, azokon meg látszik mi jön be nekik. sztem ha jó amit csináltok... nem kell változtatni. azon kell, ami nem jó :-) pl 40 vagyok, de sztem 20 év múlva sem eszek fejenállva.. valahogy ülve élvezem a legjobban. Ha unatkozol vegyél játékot, válts helyszínt, időpontot. Volt olyan játék, hogy ötperces. idézőjelben. jött az sms, hogy legyek itt és itt... aztán meló.. ott és akkor. nyomtass szerelem zsetont.. stb.. annyi megoldás van.. ne akarjál gerinc sérvet :-)
2021. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Dirty Sanchez
2021. jan. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Asztal. Álló pózok.
2021. jan. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!