Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti tényleg szeretitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tényleg szeretitek megölelni szex után a párotokat, vagy csak azért csináljátok mert ragaszkodik hozzá az asszony?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatról van most szó.

2021. jan. 17. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Szeretem megölelni
Nem szeretem megölelni
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Megölelem szívesen, de csak azért csinálom akkor pont, mert ragaszkodik hozzá.
2021. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Szeretem megölelni! De mindig, nem csak szex után!
2021. jan. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A félreertés elkerülése végett: a "szeretem" nem azt jelenti hogy nem okoz gondot és nem zavar, hanem hogy kifejezetten örömöt éreztek mikor csináljátok, annyira, hogy akár saját magatoktól is kezdeményeztek egy ölelést (ha nem a nő a gyorsabb).
2021. jan. 17. 23:31
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Mivel nem dugok utszeli lotyokat, ezert azzal szexelek, akit igazan kivanok es nem csak egy testet, hanam A Not! Igen, szeretem megolelni, nalam ez alap, sot, vegig osszesimulva szexelunk, osszeizzadunk es tapadunk egymashoz, csuszkalunk mar minden testnedvunkben es igy kerek egy jo szex.
2021. jan. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom aki nem szereti megölelni a párját szex előtt/után/alatt és csak azért csinálja mert "ragaszkodik hozzá az asszony" ott már régen gond van a kapcsolattal. Csak azt nem tudni hogy akkor még mi a francért vannak együtt... az emberek tényleg szeretik néha boldogtalanságra kárhoztatni saját magukat. Ki félelemből, ki megszokásból, ki kényelemből, ki azért mert nem elég tökös hogy kimondja jobb lezárni azt ami nem működik mint boldogtalanul élni.
2021. jan. 18. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El tudok képzelni olyan helyzetet hogy egy pasi amúgy sem olyan ölelkezős aminek sok oka lehet, de én kimondottan szeretek szex előtt közben és utána is ölelkezni és odabújni a lányhoz.
2021. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
inkább én ragaszkodok hozzá.
2021. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!