Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kinek hol kezdodik a szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek hol kezdodik a szexben az ‘extra’? Mi az, ami mar nem szamit ugymond alapnak, hanem mar kicsit perverznek, mocskosnak erzitek, de tetszik?

Figyelt kérdés

es mi az, amit mondjuk mar kifejezetten betegnek

gondoltok?


anal? melytorok? popsinyalas/ujjazas? menstruacio alatti szex? ferfi arcara ules? hajhuzas? folytogatas? kisebb pofonok? vibrator? pisi? kikotozes? szajba kopes?


ezeket hova sorolnatok mondjuk? ha engem ezek mind izgatnak, akkor extrak a szexualis igenyeim vagy percerznek szamitok vagy ez meg ‘normal’ kategoria?


2021. jan. 18. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Sub vagyok ezeket kapom is, 20/l
2021. jan. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%

Anal, popsinyalas nekem mar extra, nagyon imadom csinalni:P

Kikotozos pofozkodas mar sok lenne, de szerintem nem vagy beteges egyaltalan!


18F

2021. jan. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 alonelyman ***** válasza:
51%

anál


35/F

2021. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Amiket felsorolsz, perverznek és néhányat közülük mocskosnak gondolom, de tetszenek nagyon mind. Szerintem a szex úgy jó ha perverz és mocskos.
2021. jan. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%

Extra: vibri, csiklóizgató, anál, kikötözés,

Beteg: hármas, swinger, parcsere, bármi féle erőszak, homo,

2021. jan. 18. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül a pisi nekem már extra lenne (még nem próbáltam), mélytorok eddig sose ment de nagyon lelkes vagyok:D, többit szeretem, sub vagyok az ágyban.
2021. jan. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a vibrátor az egyetlen ezek közül, ami a legtöbb párkapcsolatban "részt vesz"


Ami nekem még belefér, de azt gondolom, hogy már túl van a hagyományoson:

Popsi nyalás, ujjazás, behatolás. Menstruáció alatti szex, arcra ülés, hajhúzás, kikötözés.


Ami ezek közül nekem már nem fér bele a szexbe:

Szájba köpés, pisi, fojtogatás, pofon, mélytorok

2021. jan. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Pisi, kaki szex.

18f

2021. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem egy szenvedélyes szex alatt ezek közül egyiksem extra. Mi mimdig igy szexelünk a férjemmel, ezt a fajtát szeretem és ő is.
2021. jan. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!