Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan szűz lány akit már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szűz lány akit már nyaltak ki? Milyen volt? Belemennétek még egyszer? Esetleg olyan aki rendszeresen kinyalatja magát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 18. 16:36
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Jah "kinyalatja" magát... ahogy Móricka a szexet elképzeli, a világ tele van szűz lányokkal akik alig várják hogy tök ismeretlen anonim emberek merő emberi jótékonykodásból kinyalják őket.


Tudod ki szokta kinyalni a szűz lányokat? A párjuk. A szűz lányok 99.99%-a azért szűz (még) mert nem talált olyan megfelelő partnert akiben megbízik és megvan a kölcsönös szimpátia. Nem random "gyere nyaljon ki / dugjon meg bárki" elve alapján keresnek partnert.

2021. jan. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Anno amikor elvesztettem a szüzességem, az első ott töltött éjszakán csak nyalás volt, a második alkalommal jutottunk el a behatolásig.

Szóval igen, technikailag van ilyen, de ez csak átmeneti állapot. Aki a pettingre elszánja magát, az általában nemsokára szexel is.

2021. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Ugye tudod, hogy a bizalom nincs ingyen? :D
2021. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy kezdtem , egyik volt barátnőmmel . Először csak derékig engedte vetkőztetni magát , így hát a melleit csókolgattam neki.

Másodszor már levetettem róla mindent , de csak , kinyalni engedte magát , ég utána is , néhány alkalommal , mire végre lett , rendes szex is.

2021. jan. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
( és )....
2021. jan. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az idén 28 éves leszek, de még semmilyen szexuális kapcsolatom nem volt.
2021. jan. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
#6! És persze pasi vagy!
2021. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pretorius25 ***** válasza:
93%
Úgy bírom az ilyen " Én 28 vagyok, de még semmilyen szexuális kapcsolatom sem volt " Én 34 vagyok, de még semmilyen szexuális kapcsolatom sem volt " típusú béna emberkéket! A GyK ilyenekkel van tele sajna!
2021. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!