Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit néztek meg egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit néztek meg egy férfin?

Figyelt kérdés
2021. jan. 18. 18:18
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
A farkát.
2021. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Az óráját, a kocsiját, a szerszáma méretét.
2021. jan. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Az arcot meg a szemet.
2021. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Magasságát.
2021. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Szeme, ápoltság és öltözködés. És a "kisugárzasát" (azt le lehet csekkolni egyből, ha valaki, vidám típus, vagy szorongó, esetleg társasági...)
2021. jan. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Arcát, ha félmeztelen akkor még azt hogy mennyire szőrös.
2021. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az összképet :D

de az arc nagyon fontos, hogy tetszen :) ha az rendben, akkor elnézem a csálé fogakat (nem egyenlő a rothadóval), a kicsi pocakot és egyébb testi hibákat is.

Ami számomra fontos a vonzó arc mellett, hogy legyen dús haja, fogni való feneke és ne legyen szőrtelen.

2021. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összképet! Az arc valóban fontos, az ápoltság is, a viselkedés is, az értelem is. De álmodozhatok én, ha az élet nem így működik. Kiscsajként úgy gondoltam, majd kialakul az ideálom és akkor majd azokra koncentrálok. Azóta mindenféle típussal randiztam már, különböző párom volt. Rájöttem, felesleges ideákat képzelni. Van az a bizonyos plusz, amit nem lehet megmagyarázni, azon múlik minden!
2021. jan. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyet értek a 8-assal , természetesen mindenki kreálhat a fejébrn ideálokat , de úgy sem fogod azt a palit megtalálni akire mindig is vágytál.
2021. jan. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!