Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek jogosan van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan van bűntudatom attól ha felizgulok valakire de van baràtom? Nyílvàn nem szànsékosan csinàlom, nem tudom olyankor befolyàsolni.Egy sima helyzetet kell elkézelni pl meglàtok egy vonzó férfit, vagy nem olyan vonzót és megtörténik.

Figyelt kérdés

Ilyenkor nem fantàziàlok a személyről vagy semmi ilyesmi.. van hogy meg sem tudom magyaràzni mert pl nem is az esetem

De olyan rosszul érzem magam tőle.



2021. jan. 18. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Ti tényleg ennyire unatkoztok?
2021. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Ezzel sokan vagyunk így. Én is azonnal nedvesedek ha a pasi jól nèz ki és formás feneke van.

Mért lenne lelkifurgalásom. Meg se fordul a fejemben hogy kikezdjek vele.

2021. jan. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ezt megnyugtató hallani☺️
2021. jan. 18. 20:13
 4/17 anonim ***** válasza:

teljesen normális ha rosszul érzed magad ettől... habár szerintem kicsit fura ha lány izgul fel utcán csak mert meg lát egy jó srácot... ":D

azért a nők szexualitása nem úgy működik mint a férfiaké hogy egyből akcióra készek...

sőt sok pasi farka sem áll fel egyből

2021. jan. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hát szerintem nem lehet àlltalànositani.

Mindenki màs

2021. jan. 18. 20:52
 6/17 anonim ***** válasza:
ez nem általánosítás hanem biológia! meg egy L ":D és hosszú í
2021. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Férfiként hogy tudod megàllapoitani hogy egy lànynàl mi normàlis vagy mi nem? És ha ez nem is àlltalànos attól még megtörtént.
2021. jan. 18. 21:02
 8/17 anonim ***** válasza:
6 os a szakértő. De még puncit sem látott.
2021. jan. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

kérdező férfiként? szóval a női biológiát csak akkor lehet megérteni ha nő vagy... ezt eddig nem is tudtam érdekes...

és 8-as pontosan még puncit sem láttam csak amikor megszülettem ":DD

igen húzz el lagzi lajcsi ":D

2021. jan. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
és kérdező azért szerintem elsőnek a helyesírást kellene átnézned utána a biológiát mikor már szóltam hogy az általánosítás az egy darab L betű
2021. jan. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!