Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális hogy valakit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális hogy valakit a felesége felhív maszturbálás közben?

Figyelt kérdés
Az egyik haverommal együtt jöttünk le a szüleimhez mert segíteni kell nekik a házban (mindegy is). Este söröztünk mikor hívta a felesége, felvette kb kettő pillanat múlva otthagyta a sört mondta hogy mennie kell és már be is vonult a “szobájába”. Csak reggel szedtem ki belőle hogy azért rohant el mert a felesége hívta maszturbálás közben. Ez már így is sok infó volt, nem faggattam tovább. Ez normális? Én elég kínosan éreztem volna magam ha az egyik csajom így felhívott volna. Ez a házasság után jön csak?

2021. jan. 19. 08:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nincs benne semmi. Nekemis volt már, hogy akt képpel jeleztem a barátomnak, hogy siessen haza.
2021. jan. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
miert ne lenne normalis? gondolom, a pasinak nem volt ellenere a dolog.. valoszinuleg izgalmasabb es aktivabb a szexualis eletuk, mint neked. mondjuk az idopontot azert lefixalhattak volna elore, hogy ne varatlanul tortenjen a dolog, bar lehet, pont ez volt a varazsa, h meglepetesszeru.
2021. jan. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Ez tök jó dolog. Szerintem bensőséges kapcsolatra vall
2021. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
21%

Ilyen nincs !

Szerinted normális férfi az aki leteszi a sörét egy ilyen dolog miatt,és azonnal elrohan ?

Ez kizárt....

2021. jan. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
szerintem nincs ebben semmi kivetni való
2021. jan. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 mantis religiosa ***** válasza:
93%
A sőr megvár, de ha nem, akkor van másik a hűtőben.
2021. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
7%

Asszony megvár,,sör megmelegszik + kimegy a szénsav..

Én mondanám neki,hogy ilyennel ne bohóckodj már,,találd már fel magad...

2021. jan. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 mantis religiosa ***** válasza:
83%

A kakas kergeti a tyúkot az udvaron. Nézi a gazda, és gondolja, hogy tesz egy próbát. Odavet a kakas elé egy marék kukoricát, aki azonnal ott hagyja a tyúkot, és elkezdi csipegetni a tengerit. A gazda felnéz az égre, és így szól: Add Uram, hogy sose legyek ennyire éhes!


Na ennyire egy férfi se legyen éhes/szomjas.

2021. jan. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem gaz, hogy ezt igy kiteregette neked. Amugy nincs benne semmi rossz, a minap en is pont igy felhivtam a parom mig szunetem volt (home office). O orul az ilyen meglepiknek.
2021. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sokat csináljuk!!!!

Nagyon izgató!!!!

2021. jan. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!