Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy lelki okok miatt potenciáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lelki okok miatt potenciában bizonytalan, ugyanakkor gyengéd, odaadó pasi esetében nektek, nők, mennyire fogadható el, ha probléma esetén a pasi vágyfokozót/viagrát vesz be?

Figyelt kérdés

2021. jan. 19. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesen?
2021. jan. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Egy lelki okot fel lehet oldani megfelelő pszichológussal.

Mindazonáltal örülnék, hogy belássa a helyzetét és próbálja megoldani gyógyszerrel. Viszont hosszú távon neked is jobb lenne ha leküzdenéd a problémádat és visszanyernéd az erődet.


Az az igazság, hogy bármennyire is tudom, hogy lelki probléma tönkreteszi a libidót... mégis lenne bennem egy apró gondolat miszerint nem vagyok elég vonzó neked.

2021. jan. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem, hogy mindig kell, hanem, hogy utolsó mentőövként történő bevetése, ha nem megy éppen, akkor elfogadható-e.
2021. jan. 19. 12:23
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Én olyan cipőben voltam nem olyan régen hogy a második menetre nem működött a cerka. Le ültem a párommal beszélgetni és jobban oda figyelt rám azóta óriási a változás. Mondjuk ha több szex lenne még jobban örülnék.

37F

2021. jan. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Sok embernek nem működik a második menet. Nincs ebben semmi érdekes. Én például világ életemben csak egylövetű voltam.
2021. jan. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Én magamra venném, hogy nem vagyok elég jó, nem tudok benne vágyat ébreszteni. Hiába tudnám a valódi okát, ezt a gondolatot nem tudnám elengedni.
2021. jan. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Teljesen megértem.
2021. jan. 19. 13:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 el képzelhető hogy nálad is változna ha jobban figyelne vagy jobban a kedvedben járna a partnered.
2021. jan. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 nem valószínű, körülbelül mióta szexuális életet élek, azaz kb 30 éve, azóta ilyen vagyok. És igazából nem is vágyom másodikra, elsőre is nehezen megyek el, mondhatni addig húzom ameddig szeretném.
2021. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapvető hiba a Viagrára, mint vágyfokozóra tekinteni. Nem az. Libidó nélkül semmit sem ér. A merevedést segíti, illetve annak megtartását.

Azt javaslom, hogy egyrészt egy negyed tablettát vegyél csak be, neked elég lesz annyi is. Másrészt nem kell elmondani, ha bizontalan vagy az elfogadásában. A lelki okot meg fogja szüntetni az, hogy sikerül a potenciádat megtartani, egy idő után már az a negyed se fog kelleni.

2021. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!