Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem volt sok nőm, de most...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem volt sok nőm, de most sikerült egy 13 évvel idősebbel lefeküdnöm, az ekkora korkülönbség mindig nagy hódításnak számít, lehetek rá büszke?

Figyelt kérdés
Mondhatni 10+ éves sérelmeket cipeltem magammal sok helyről, ahogy mindig dicsekedtek osztálytársaim/csoporttársaim, hogy épp kikkel voltak alkalmin vagy volt nőjük, és sose értettem, mit eszik rajtuk x nő, mert ilyen erővel rajtam is ehetnének. Persze inkább én tehettem kudarcaimról, ám ez más történet. Tinderen megismerkedtem egy idősebbel, és végre összejött a találka, és elmondhatom magamról, hogy ekkora korkülönbségűt levarrtam. Könnyű ilyet becserkészni, vagy csak szerencsém volt?
2021. jan. 19. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Öö... Miért vagy magadra annyira büszke? Szexeltél és? Mindegy hogy kivel. Ha egy 60 évessel, az se nagy szám
2021. jan. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem mind1? Amúgy gratulálok, örülök a sikerednek de nekem ez annyira nem számít nagy dolognak. Mondjuk én is elkapnék valami jó milfet ha nem lennék házas
2021. jan. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kisördög1 ***** válasza:
67%
Ez elég óvodás kérdés és pláne hozzáállás..Csak hajrá!
2021. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Az én régi haverjaim nagyon vagánynak tartanák.
2021. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

Azért ez nem egy kirívó siker, az emberek 99,9%-a a szexel, ki idősebbel, ki fiatalabbal. Te sem a semmiből lettél, ahogy a többi 8 milliárd ember sem.

17 voltam, amikor a cégünk egyik irodistája rám mozdult 32 évesen, kisebb sikernek éltem meg, mint egy kortársam megdöntését.

2021. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Legyél rá büszke, élvezd ki, építsd az önbecsülésed. Aztán remélhetőleg egyszer eljut az önértékelésed arra a szintre, hogy nem kellenek hozzá ilyen mérőszámok, sem önmagad másokhoz való méregetése.
2021. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

kamus vagy, semmi nem jott ossze neked, vagy ha megis, szerintem a szexhiany miatt 5 perc alatt elsultel. nem hinnem, h a no dicsekedne veled.


amugy meg csak eretlen hulyegyerekek dicsekszenek ilyesmivel. egyebkent meg a jo szex nem a partnerek szaman vagy eletkoran mulik, de szerintem feleslegesen magyaraznam ezt neked. abban onmagaban semmi dicseretes nincs, h vegre osszeszedtel valami igenytelen kiehezett not es loktel rajta kettot. vagy gratulaciot varsz?

2021. jan. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodtan legyél minden hoditásodra büszke. De ne dicsekedj vele!
2021. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
64%
Könnyű préda hiszen idős nő volt senkinek se kellett. Majd ha egy 13 évvel fiatalabbat levarrsz az már valami.
2021. jan. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!