Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A ffiak kb 3%-a rendelkezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ffiak kb 3%-a rendelkezik nagy merettel, de vajon a nok hany %-a rendelkezik extra szuk rozsaszin baba p.ncival ?

Figyelt kérdés

Ami a ffiaknal nagy meret (18+), az a noknel az extra szuk rozsaszin baba p.nci - de vajon a nok hany %-a rendelkezhet ilyennel ??!


Gondolom ez is hasonlo arany lehet.


2021. jan. 20. 08:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%

Én kb 25 nővel voltam, azt mondanám 10+ -nak kifejezetten szép puncija volt. Soknak átlagos, párnak csúnya.


(Most magát a puncit mondom, az megint más ha valaki nem/bénán borotválja.)

2021. jan. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Nekem eddig 4 nőm volt, ebből 3-nak szép puncija volt, baba. Egynek picit salátás. Érdekes, hogy mindegyik szűk volt, pedig a 2. nő nagy csöcsű, nagyobb 3,14csájú volt. 🙂
2021. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon bírom, hogy csak az elfogadott, ha egy nőnek nagy farok kell :D

És nyilván pont ezért MINDEN férfi a rózsaszín babapuncit kell szeresse :D

2021. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A nok 90%-nak nagy kellene, de nem mindenkinek juthat, mivel keves van belole.
2021. jan. 20. 08:46
 5/13 anonim ***** válasza:
6%

Pasi vagyok és a 3%-al nem értek egyet, ennél jóval több pasinak van nagyobb farka ami 18 centi feletti.

Én inkább arra lennék kíváncsi, hány nő bír el a nagy mérettel ?

2021. jan. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%

5-ös:

Hát ezaz. Hogy egyrészt én is úgy gondolom, hogy több mint 3%, másrészt nőként nem feltétlenül kell nekem nagy farok.

Legalábbis nekem alacsonyan van a méhszájam, ismerem magam, tudom, hogy nem lenne ideális nekem egy nagy pénisz. Már csak azért sem, mert szopni se tudnám rendesen, kézzel kéne segítsem, és ezt nem mindegyik férfi szereti.

2021. jan. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Várjatok, úgy persze, hogy több lenne 3%-nal a nagy pénisz, ha csak bemondásos alapon vennénk. Ugyanis a férfiak zöme szeret rátenni 2-3 centit alapból. Miért? 1. Egó növelés 2. Úgyis elhiszi a nők zöme, mert nem fogják lemérni. 3. A nők szemmértéke tragikus.


3% reális, mert ez az orvosilag mért péniszekből jön ki, ami azt jelenti, hogy 1000 férfiból 30 férfinak van 18 vagy feletti. Abszolút helytálló, mert az evolúció is tudja, hogy teljesen felesleges 18 vagy afeletti pénisz, hiszen nem véletlen, hogy az átlag 13-14 cm körül van. Ugyanis az örömszerzés, plusz gyermeknemzés szempontjából (kitöltse széltében a vaginát, hogy ne folyjon ki a sperma) is a vastagság sokkal inkább perdöntő, hiszen a hüvely egyébként is csak alsó harmada idegzett, ami az élvezetért felelős.

2021. jan. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A 3% hiteles adat Europaban, Afrikaban persze mas a helyzet.


De a nokrol szolt a kerdes, szerintetek hany %-uk rendelkezik ilyen p.ncival ?

2021. jan. 20. 09:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Miért teszel .-ot a punci szóba?

Olyan vagy mint egy másodikos aki nem meri kimondani vagy leírni a szavakat és emiatt kertel.

2021. jan. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
18/4,5 a szerszámom. Falják a lányok! ☺️ Azt mondják, ez a legjobb méret! ☺️
2021. jan. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!