Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki szokott szexchatelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott szexchatelni?

Figyelt kérdés
Mennyire tud izgató lenni?

2021. jan. 20. 14:05
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pont az izgalmas benne hogy anonim..
2021. jan. 20. 16:19
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
de érted, ki akar egy magát pasinak kiadó lánnyal szexchatelni?
2021. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen kell arc se a képhez se a vidihez. Attól még anonim. Bár nekem nem az anonimitás miatt izgalmas.
2021. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem volt annyira sikeres. Volt pár üzenet váltás és eltünt az adott csaj. De mindig ugyanaz: Az első pár üzenet utanirt hmikor leszek,mikor irok újra,mert tetszik neki. És egyszer csak semmi eltünt,vagy hónapokkal később újra ír hogy bocsi eddig nem tudtam feljönni,folytatjuk e blablabla.

De én is felvetettem a masik platformot a gyk lassusaga miatt.

Amugy jó tud lenni (képcserével se ellenkezek, de nem eröltetetem rá a másikra). Én szeretem

30F

2021. jan. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
57%

Férfiként nagyon szeretek szexcsetelni.


A lassúság nekem bejön.


Ide vágó irodalom, Milan Kundera

Lassúság.... és ez a könyv meg is mutatja, hogy miféle stílusú szexcsetet kedvelek.


"Miért ​tűnt el életünkből a „lassan járj” öröme, és miért nem fogadjuk meg a „tovább érsz” jó tanácsát? Hová lettek a népdalok sehová sem siető vándor-legényei, akik a szabad ég alatt háltak, s egy cseh közmondás szerint „a Jóisten ablakait nézegették”?"

2021. jan. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Többször előfordult már, megfelelő partnerrel, nagyon izgató tud lenni.

N

2021. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen
2021. jan. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Előfordult már. Igazán megfelelő partnerrel nagyon jó tud lenni. Csak igazán megfelelő partnert találni nehéz. Az oldal miatti lassúság engem sem zavar, hisz nem is feltétlen a pergős chatet szeretem, szerettem. Inkább az erotikus levelezést. Viszont képet én sem küldök, semmilyet.
2021. jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam, megfelelő partnerrel, izgalmas.

N

2021. jan. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
72%

Én is szoktam, akár snapchat-en is lehet anonimnak maradni, és nyilván izgatóbb ha látunk is valamit egymásból.

21/L

2021. jan. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!