Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kifli pózba egyszerű betenni?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kifli pózba egyszerű betenni? Ki szeretném próbálni a barátommal, ez lesz a második alkalmunk együtt, egyikünk se tapasztalt. Múltkor nehezen tudta betenni. Valami tipp hogy könyebb legyen betennie? 20/L

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az egyik legnehezebb póz.
2021. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Sok partnerem volt már, de puncit nem dugtam.

Popsiba kiflipózba elég nehéz dugni, nem ajánlanám kezdőknek.

2021. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem popsiba akarjuk
2021. jan. 20. 16:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nem nagyon megy, hülye helyen vannak hozzá a dolgok... :D
2021. jan. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező miért homo kategóriába írtad a kérdést, ha lány vagy és pasid van?
2021. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legnehezebb póz, kisebb farokkal pláne.
2021. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érdeklődő35 ***** válasza:

Amikor így próbáltuk, akkor a végén, hogy sikerüljön lényegében olyan helyzetben voltunk mintha állnánk, csak oldalt fekve....

Átlagos a méretem

2021. jan. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na szóval: ahogy vagytok kifliben, nyisd felfelé az egyik lábad (nyilván amelyik nem alattad van), és sokkal könnyebb betenni.

Ha lejjebb helyezkedik el addig, még könnyebb.

Utána mozoghat, én azzal szoktam segíteni, hogy csípőtől lefelé maradj ahogy vagy, törzsed úgy legyen, mintha hasalnál, de ne fordulj ki teljesen és mozogj te is. Sokkal könnyebb neked is aktívabbnak lenni úgy, mivel nehéz póz, segítesz is kicsit a párodnak és - nekem pl - nagyon jó pontot tud elérni. Igazából fordulnod sem muszáj, de az úgy nehezebb.

Remélem segítettem!

20L

2021. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!