Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy egy prostituált valóban aranyos, bújós és szeret csókolózni? Mennyire lehet bízni a rosszlányokos értékelésekben?

Figyelt kérdés

Illetve hogyan lehet meggyőződni arról, hogy a külsőm nem taszítja az adott lányt?


Nem táplálok reményeket, tudom, hogy egy szolgáltatás, de akkor sem mindegy, hogy úgy néz rám, hogy "ezt a srácot elfogadnám páromnak is, ha nem lennék prosti, mert bejön/valami van benne még ha csúnya is a feje" vagy úgy, hogy "jézusmáriairgalmazzmitvétettem, inkább a villám b...szon meg, de majd csak letelik ez az egy óra"


Merthogy pont mivel szolgáltatás, úgy vannak vele (főleg a covid miatti bevételkiesés miatt), hogy "kit érdekel, legfeljebb rossz élménye lesz és másodszor nem jön, de legalább annyi pénzzel is beljebb vagyok".


Hogyan lehet ezeket kiszűrni? Rutinos emberek véleményét várom, akik hozzám hasonlóan, valódi barátnő feelingre vágynak, nem csak színlelt, jól hangzó extrára és nem olyan lányok, akik még a saját szerelmükkel, stricijükkel is csak ezt a kemény, lelketlen, kutyapózos, durva szexet szeretik, nem pedig a bújást, ölelkezést, csókolózást meg azt, ha őt is kényeztetik.



2021. jan. 20. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Te hol élsz? Ez is csak egy szolgáltatás. Te egy àrucikk vagy. Ha beviszel egy kocsit a szerelőhöz nem azon fog rugózni hogy de jó kocsi hanem hogy mennyit keres rajta.
2021. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Így van te csak egy tárgy vagy számára.Nem fog szeretni.Próbálj meg normális csajt találni ne retkekhez akarj menni szeretetért vagy szerelemért kuncsorogni!
2021. jan. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Csak olyanhoz menj, ahol pozitív értékelések vannak. Az, hogy a két általad leírt vverzió közül melyik hozzáállás lesz tanusítható, az a lány ízlésétől függ, de az alapvető tiszteletet megadják. De egyébként ha tényleg barátnő feelinges, bújós lányt akarsz kifogni, a masszázs kategóriában érdemes körül nézni.
2021. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtommal az ápoltság számít nekik, de az nagyon. Tiszta test/arc/száj, jó lehellet, borotvált mindenhol, fodrász nem rég, jó és tiszta ruhák. Nem annyira a kinézet. Nem gyereket akarnak tőled.


Az hogy ki a ...


1. kedves és tiszteletteljes (a legtöbb csaj ilyen, de többet ne várj tőlük se)


2. flegma/időhúzós (volt már dolgom több ilyennel is)


3. teljesen lehúzós (egyszer sajna ez is megvolt nekem)


..., azt legtöbbünk nem tudja ránézésre/hirdetésből megállapítani. Pont ezért van a visszajelzés/értékelés a rosszlányokon. Ezért is az a legnépszerűbb oldal.


Talán a fiatalabbak/kezdők átlagban kicsit finnyásabbak még, a tapasztalatom szerint. De idősebbnél is akadt időhúzó/óranéző (Savannah).


Akinek a hirdetéséből az jön le, hogy beképzelt, luxus/elit/queen/legszebb lánynak hiszi magát azt kerülném.

2021. jan. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Telefonban is érdemes letisztázni a dolgokat és akkor kevésbé érhet meglepetés.
2021. jan. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd neki hogy a barátnő feelinget akarod érezni.

Ölelés, csókolózás stb..

Ha odaadó Lesz, kap borravalót.

Miért jársz fizetőshöz?

Én még nem voltam. F/60+

2021. dec. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!