Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktatok a barátnőtök harisny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok a barátnőtök harisnyás lábaira élvezni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 21. 16:24
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Nekem a fehér a kedvencem, valamiért az tetszik a legjobban rajta
2021. febr. 22. 18:15
 22/25 anonim ***** válasza:
Az én lábammal gyakran megesett. Több volt pasim is előszeretettel élvezett oda. Igazából nem nagyon értem, h miért jó ez nekik, viszont én nem bántam, h inkább a lábam lett olyan, mint mondjuk a hajam, vagy a fejem valamelyik pontja.. :D Mivel a nylon nem szívja be a nedvességet, ezért nedves kendővel letöröltem, és kész. Egyszer volt, h rendes pamut zokni volt rajtam, na azt jól eláztatta, le is kellett venni, aztán meg jól beleszáradt... Elég undi volt, szóval ha a lábam a "célpont" akkor vagy harisnyában, vagy csupaszon. 32/N
2021. okt. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

#22: Ezzel jelöljük a tetszésünket egy testrész iránt, hogy oda irányítjuk a nagy fehér gejzírt 😆


Azt hogy mi olyan vonzó, nekem a selymes érzés, és a melegsége a talpatoknak harisnyában: most hogy belegondolok, anélkül még nem is volt részem hasonlóban lánytól 🤷‍♂️

2021. okt. 22. 15:07
 24/25 anonim válasza:
Nekem volt már.
jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Hogyne lett volna: pár napja is egy hatalmasat


Egy olyan harisnyanadrág volt rajta ami már felszaladt, ezért kiszakítottuk, hátulról dugtam, és a legutolsó pillanatban (bár már abból egy-két lövellés már lehet benne volt) kihúztam és rá a fenekére


Ilyenkor az ilyen szakadt harik pont arra jók, hogy kicsit feltöröljük vele a cuccot magunkról, és megy a kukába

jan. 31. 06:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!