Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni puncipuki ellen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni puncipuki ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró tud lenni amikor ezt érzem, meg hallom. Mit lehet vele kezdeni?

Szinte mindig előfordul de van mikor brutális hangok jönnek ki belőlem amit én nagyon gáznak tartok.


18/L


2021. jan. 21. 17:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%

Szia, sajnos nem tudsz semmit csinálni amikor a fiú berakja valamennyi levegő be megy és az által van puki hang, tudom maga a hang gáz de ez természetes, ne érzed magad rosszul miatta.

Főképp ha szeret a párod egyáltalán nem zavarja öt sem☺️

18f

2021. jan. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mikor fordul elő szinte mindig? Például amikor gyertyát csinálsz?
2021. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
95%
semmit se mert tele megy levegővel olyankor szerintem vicces dolog
2021. jan. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Lovaglóban amikor megdolgoz alulról a barátom na akkor pl.


Amikor így sex végén felülök vagy ilyesmi és akkor kijön a levegő az nem zavar. De mikor aktus közben olyan hangok távoznak belőlem mint akit épp elkapott a cifra fosás na az.... fenomenális. (Bocs a megfogalmazásért, de tényleg olyan.)


Nem tudom barátomat ez zavarja-e vagy sem de az biztos hogy engem ez nagyon zavar.

2021. jan. 21. 17:27
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
De miért hiszitek lányok, hogy ez minket férfiakat zavar!?
2021. jan. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
12%
Ilyen kajak létezik?
2021. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5 talán mert olyan mintha oda finganál, ami meg nem túl illendő, meg gusztustalan is.

Talán. De nem tudom.

2021. jan. 21. 18:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság az, hogy az éretlen gyerek gondolkodáaú emberek nem tudják ezt helyén kezelni, én is voltam ilyen nővel, de nem nevettem ki miatta.
2021. jan. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, belédpumpálják a levegőt ami aztán kijön, termeszetes dolog.
2021. jan. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#8 engem se nevetett ki egyszer de nekem valahogy ez nagyon elrontja a hangulatomat.


Mikor először előfordult ez akkor mondta is hogy ne foglalkozzak vele de akkor nem voltam ennyire levegős.

2021. jan. 21. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!