Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért izgatja jobban a pasikat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért izgatja jobban a pasikat a nők melle mint a segge?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre hogy hiába van jó segge egy csajnak, ha egy társaságban van egy nagyobb mellű nő általában ő a favorit a pasik körében, szerintetek mért?

2021. jan. 22. 14:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
mert erősebb inger ;)
2021. jan. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Közelebb van szemmagassághoz. Meg akármilyen hihetetlen, van, akinek a mellek, jobban tetszenek, mint a seggek.
2021. jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Engem például egyáltalán nem izgat a melle, sokkal inkább egy kerek fenék. Sőt sokkal jobban örülök egy pici cicinek. De legeslegelső sorban az arc izgat, az legyen a legcsinosabb.
2021. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Mert seggük nekik is van.

Mellekkel pedig csak mi büszkélkedhetünk.

2021. jan. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát rám ez nem igaz. Én inkább segg párti vagyok. A mellérol nem tehet a no, azt olyan amilyet a természet adott neki. De a seggén meglátszodik a torna, hogy sokat ozog, vagy csak állandoan ul, hogy sportol e, az életvitele - tobbnyire. Nálam az fontosabb valahogy. AZon tud maga alakítani.
2021. jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem izgatja jobban.
2021. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

én is inkább seggpárti vagyok (amellett, hogy persze a mellek is izgatnak).

kérdező, szerintem azért feltűnőbb, mert normál emberi érintkezés során szemtől szemben állunk, nem pedig "seggtől szembe" (Ross... :D), szóval igazából nem tudod, a seggedet hányan nézik meg.

ja és még valami: melleket ki lehet tenni hűvösebb időben is ha beltérben vagy, míg a seggeknek igazából a nyár a szezonja.

2021. jan. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
A nagy seggnek nem sok funckiója van, jó fogdosni, de ennyi. Na de a cici. A cici állandóan szem előtt van, és egy nőn a legeslegszexibb rész (igen, a puncitól is jobb). Simogatni, fogdosni, puszilgatni, szopogatni lehet. A vizuális ingere a cicinek a legnagyobb szerintem.
2021. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

"A nagy seggnek nem sok funkciója van"

épp csak a fő zsírraktár, egészséges hormonháztartású termékeny nők esetén (és ezt a farkunk is tudja)

2021. jan. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindkettő
2021. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!