Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem a barátnőm még az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem a barátnőm még az orgazmusa előtt leállít, veletek volt ilyen? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm mindig megállít egy idő után hogy már ne folytassam, azt mondja orgazmusa van ilyenkor, de szerintem ez nem igaz. Nem változik a viselkedése, még mindig élvezi, de leállít. Előttem szűz volt, azt sem akarta megmutatni ahogy maszturbál. Nem tudom mi a probléma, de ez hosszútávon nagyon nem lenne jó.

2021. jan. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
beszéljétek meg talán 🤷
2021. jan. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgessetek róla, valószínűleg nem tudja elengedni magát.
2021. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Velem volt ilyen. Masztinál mindig volt orgazmusom és nagyon jó volt. De férfival nem és egy idő után meg egy-két partner után rájöttem, hogy nem is akarom igazán, mert valamiért velük nem mertem átélni. Mert féltem, milyen lesz, mármint hogy szex közben más érzés attol féltem így aztán, mikor már nagyon jó volt és talán jött volna az orgazmus is, akkor direkt abbahagytam, legalábbis nem igyekeztem azon, hogy megtörténjen.

Aztán legutobbi pasim valamit talán megsejthetett, mert rafkós módon hasra fektetett. Nem tudom, hogy hívják ezt a pózt, de így szinte egyáltalán nem tudtam mozogni, "elugrani",

Úgyhogy nem volt menekvés. Igaz, akkor nem is próbáltam leállítani, vagyis már nem tudtam olyan hirtelen jött az élvezés. Másabb volt tényleg, ahogy képzeltem is, sokkal intenzivebb, de nem aggodtam többet emiatt és utána szinte mindig gond nélkül sikerült.

2021. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Léteznek olyan nők, akik úgy tudnak átélni orgazmust, hogy észre se fogod venni rajta. Lehet ez is, de lehet az is amit #3-as írt.
2021. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Velem is volt ilyen, mert pl én tudtam, hogy nagyon nehezen tudok elélvezni, főleg mással, de amikor a pasi ilyen nagyon lelkes volt, és csinálta, egy idő után már nekem volt kellemetlen, hogy ő erölködik, de én nem tudok elmenni. Ez nem a pasi hibája volt, tudom, hogy velem van a baj, de egyszerűen nem akartam a pasinak csalódást okozni, ezért inkább eljátszottam az orgazmust. Így a pasi egója sem sérült, és tudtunk nyugodtan más dolgokkal is foglalkozni....
2021. jan. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!