Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Mi a kedvenc pózotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a kedvenc pózotok? Kort is írjatok légyszi!

Figyelt kérdés

Az első barátommal vagyok. Ő vette el a szüzességemet. Sok pózt próbáltunk: misszi, kutya és változatai, lovaglás, oldalról stb., de a szüzességemet is missziben sikerült elveszíteni.

Már lassan egy éve együtt vagyunk, heti 1-3 szor van szex, és 98%-ban misszi van.

Nem tudok jól lovagolni és szeretem is, ha a barátom a dominánsabb, szerintem ő is ezt kedveli, de nem értem őt. Mindenhonnan azt hallani, hogy a pasik a változatos szexet szeretik, mi pedig csináljuk missziben, ameddig el nem megy. Aztán összebújás és öltözés.

Orális szex van, ott kicsit változatosabbak vagyunk, de ott is megvan részéről a kedvenc.

Fiatalok vagyunk, 22-24 évesek.

Normális ez? Nem unalmas neki? Nekem picit az, de eljuttat a csúcsra majdnem mindig, szóval nem panaszkodom.



2021. jan. 22. 20:19
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
73%

Nehezen tudom elképzelni, hogy egy 22 éves lány így fogalmazna, illetve folyamatosan azt ismételgetné, hogy misszi... Szerintem te 18 év alatt vagy, csak azért írtad oda, hogy 22 és 24 évesek vagytok, hogy ne töröljék a kérdést.


Tapasztalatom szerint fiatalon a szex nagyon nehezen válik unalmassá. Az első 5 évben kb. mindent felülír mag a megléte, mert még annyira újszerű és izgalmas.

Aztán később már hosszá szokik az ember és elmúlik az a kezdeti hév. Addigra viszont már törvényszerűen unalmassá válik a szex, hogy ha hosszú kapcsolatban van az ember. Talán csak akkor nem, hogy ha a másik fél tényleg földöntúlian jól néz ki és izgató.

Szerintem különböző pózok nem sokat segítenek ezen és ez is ilyen kezdő dolog, hogy azt hisszük akkor lesz valami jó, hogy ha extrémet produkálunk ilyen fejben létező dolgokkal. Az nagyon tipikus, hogy fiatalok 5 percenként pózt akarnak váltani, csak azért, hogy ki lehessen pipálni. Ez főleg a fiúkra igaz, bár azért is váltanak egyesek, hogy kis időt nyerjenek vele. Nehogy idő előtt elsüljenek.

A misszionárus mint leggyakrabban alkalmazott póz pedig igen általános. Egyrészt így az egyik legkönnyebb betalálni, másrészt ugye este az ágyban lényegében már hasonló helyzetben van az ember mikor éppen a szex előtti játék elindul. E mellett nyilván így látja a legjobban az ember a másik arcát. Kényelmesebbnek mondjuk nem mondanám a legkényelmesebbnek.

Az meg, hogy mi a kedvenc póz sem egy kőbevésett dolog nálam. Ez hangulattól és helyzettől függ. Pl. alapból azt mondanám, hogy nem ragaszkodom éppenséggel én sem a lovagláshoz. Ez persze egyrészt azért is van, mert én még nem tapasztaltam abban számomra megfelelő partnert. Direkt nem használok olyan kifejezést, hogy csak bénával voltam együtt, mert mindenkinek más a jó. Nekem speciel nem jöttek be azok amikor a lányok "lovagoltak" rajtam, de valaki biztos nagyon élvezné azt is. Másrészt viszont legtöbb barátnőm pont úgy mint te eleve úgy állt hozzá, hogy ő abban béna, így nem is nagyon csinálja. A mostani pl. egyáltalán nem. Soha! Ennek fényében viszont most már vágynék rá, pláne, hogy egyszer ne nekem kelljen megszakadnom az ágyban is.

De van hogy oldalról a legjobb, mert egy kevesebb energia, kettő szerintem az egyik legintimebb az összefonódás miatt. De van, hogy unalmasnak érzem azt is.

Szóval szerintem az egy nagyon rossz gondolat, hogy előre megírt recepteket szeretnél, pláne hogy innen akarnád azt a receptet. Azt kell csinálni amit éreztek. Illetve mindenkinek magára figyelni és mindenkinek kéne kicsit önzőnek is lenni. Én pl. ezt csak mondom, de nem tudom maradéktalanul követni. Nehezen engedem már el magam. bár ezt nem nagyon szokták érezni. Illetve főleg régebben sokkal önzőbb voltam, most meg már éppen ellenkezőleg. A kettő között lenne a jó. De a lányoknak is ugyan így kéne hozzáállni. Mint sok minden más ez is két emberen múlik, nem csak a partnertől kell várni mindent, magunknak is tenni kell magunkért és ehhez olykor kell egy egészséges önzőség. Eleve ez a merni olykor annak lenni dolog elve felszabadultságot eredményez mind a két félben.

2021. jan. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
77%

nem vagyok ferfi de,;-"gyalupadon neger modra"......vagy,; "hatulrol mellbe a vetett agyon allva"

39L

2021. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

22 éves vagyok, bár nekem új ez az egész, mert a párom volt az első, neki több évnyi tapasztalata van már.

2021. jan. 23. 09:01
 14/21 anonim ***** válasza:
35%

Könyörgöm, beszéljünk akkor már felnőtt módon.

"misszi"...

*misszionárius*!

Ilyen miatt a falnak mennék

2021. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a kutyuska a legjobb, a hátulról való behatolás.

A látvány is pazar, ha szép feneke, jó teste van a lánynak, és az érzés sem utolsó dolog.


Vékonyabb lányoknál, akik jól tudják kicsit fölfelé tolni a popsijukat, na ott meg már a látványtól eltudnék élvezni szinte. 😃

2021. jan. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

uhhuuummm es ha szellentunk parat kozben akkor nem csak "elelvezel" hanem melyeket szippantva be is ajulsz

a fentebbi,; 39L

2021. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

16 oska.

Erre most ráhibáztál, mert képzeld el, hogy vannak, --pl én is, -- akiknek ez különösen izgató tud lenni.

Régebben volt már ezzel kapcsolatban kérdés, és ott leírtam, hogy volt már olyan, hogy emiatt direkt babgulyást csináltam ebédre.

Hihetetlenül izgató tud lenni, amikor a nő annyira föl van izgúlva, hogy nem tudja magát kontrolálni ebben a dologban.

2021. jan. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Lovagló

19/F

2021. jan. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Kutya 18/F
2021. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%
Állva elölről, hátulról, vagy a pasi áll és felkapja a csajt.
2021. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!